Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen az érzésen...

Hogy tudnék ezen az érzésen változtatni?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a körülöttünk lévő baráti társaságban,átlagosan 5-8 gyerek van. Mi csak ketten vagyunk a testvéremmel,és én úgy érzem,hogy emiatt kevesebb vagyok. Lehet hülyeségnek hangzik,de nagyon rossz hogy én (és szerintem a szüleim is) örülnék kis tesónak,mert régóta csak ketten vagyunk. Mások meg pl 5 gyerek után lazán bejelentik,hogy amúgy jön a 6. Tudom, hogy azért egy kis féltékenység is van bennem,sajnos. De elsődlegesen,cikinek érzem,hogy nincs sok testvérem. Szóval,abban szeretnék tanácsot kérni,hogy hogyan tudnám megszüntetni ezt az érzést? Bocsi,hogy ha rossz kategóriába írtam a kérdést.15/l
2013. febr. 3. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
"Egyszer csak" érettebb leszel, és belátod, hogy ennek semmi jelentősége nincs, ha tényleg baráti az a társaság. Ezt különösebben nem tudod erőltetni. Meg aztán miért lenne neked ciki?
2013. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálampont fordított a helyzet Mindenkinek max 1 tesója van,mi meg 7-en vagyunk :))))
2013. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó vagyok: Ja ÉS NEM VAGYOK CIGÁNY!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!