Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözés együtt, avagy hozzád...

Költözés együtt, avagy hozzád vagy hozzám?

Figyelt kérdés
A párommal fél éve élünk nálunk családommal együtt, arra a döntésre jutottunk hogy próbáljuk meg 2 en. Elkezdtük nézegetni a lakásokat. Mire ő kitalálta hogy költözzünk hozzá hiszen az az ő lakása és nem kell albérletet fizetni csak a rezsit... Igen ám ez szép és jó, csakhogy a lakásban él a nagymama és 2 cicája meg 1 kutyája ... Ráadásul Én ha megyünk 2en szerettem volna lenni. Többek között azért hogy jobban megismerjük egy mást miszerint "lakva ismerszik az ember". És mint tudjuk ha van egy harmadik fél valamelyikőnk úgysem adja saját magát... Mit tegyek? Maradjak ott ahol vagyok, illetve keressünk albérletet havi 60ezer kidobással, esetleg költözzünk hozzá a nagymama cicák kutya közé?

2013. febr. 4. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképp kettesben költöznék valahova.
2013. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neked nem ér meg a nyugalom, az "azt csinálok amit akarok, beleszólás nélkül" havi 60-at akkor költözz hozzá. Nekünk megérte.
2013. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha azt írtad, hogy ketten akartok egy lakásban élni, akkor abba nem tartozik bele a nagyi... szóval akkor albérlet. viszont ha a srác meg azt mondja, hogy inkább menjetek át a nagyihoz, akkor meg valami ott nem stimmel, lehet hogy nem szeret valamiért a családodnál élni. mivel attól hogy átköltöztök a nagymamához, nem lesztek kettesben...
2013. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt tapasztalom abban, hogy milyen szülőkkel együtt. Többet soha. Csak kettesben, máshogy egyszerűen lehetetlen nyugodt légkört kialakítani.
2013. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is inkább "pénzkidobunk".Pedig ott a hatalmas ház külön szinttel a szüleinél,de nincs az az isten,hogy odaköltözzünk.

Kettesben az igazi.Ennél többen csak gyerekkel leszünk,senki mással.

2013. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Én tudom, milyen az albérlet, és milyen albérlet mellett saját lakásra gyűjteni. Egy lélekölő dolog. Én inkább költöznék akárhová ingyen, semmint albérletbe.
2013. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lélekölő annak akinek vannak luxusigényei. Mi albérletben élünk 5 éve, nem nélkülözünk és 1 év múlva mehet a saját lakás, "holmi" raktári állásból...a pénzgyűjtés nem mindig a munkahely szarságán múlik, hanem magukon az embereken...
2013. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért egy nagymama elég húzós. mert egy fiatalos, jófej, nemszólokbele anyós még megjárja, de egy rigolyás, idős nagyi meg 3 állat az problémásabb.


nem lehetne a nagyit átköltöztetni a szülőkhöz, így rá is vigyázna valaki, és nektek is lenne külön kecó.


azért én azt javaslom, h nézzetek meg pár olcsóbb albit. hátha ott jobb lesz.

2013. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!