Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek? Félek, de menni...

Költözzek? Félek, de menni szeretnék

Figyelt kérdés

Tavasszal megismertem egy angol srácot,akivel a nyár elején összejöttem és az egész nyarat vele töltöttem,utazgattunk,buliztunk.Úgy döntöttünk,hogy megpróbáljuk úgy a távkapcsolatot,hogy ő péntekenként Magyarországra repül és csak vasárnap megy haza,néha én látogatom meg és akkor tovább maradok.De szombaton felvetette a dolgot,hogy odaköltözhetnék hozzá végleg.

Tényleg ez lenne a legjobb,de azért egy kicsit mégis félek...

A szüleimmel már így is folyton veszekszem,mert nem szeretik a páromat,folyton mondják,hogy biztos egy tucat barátnője van mellettem,mert látszik rajta,hogy nem épp hűséges típus.De anya pl. már azt is mondta,hogy mit akarna egy ilyen srác tőlem,csak ideig-óráig vagyok neki jó...Hát ez nagyon jól esett,mondhatom.

A barátomtól nem várhatom el,hogy mindig ingázzon Anglia,Franciaország(az anyukája ott él) és Magyarország között,apáék meg vitatkoznak velem,ha én megyek a barátomhoz,amikor nekik ez semmibe nem kerül,csak nem szeretik,hogy együtt vagyok vele.


Nem tudom,hogy mit csináljak.Félek,hogy mi lesz a szüleim reakciója,mi lesz,ha szóba sem állnak velem,ha elköltözöm.De úgy érzem,ezt a távkapcsolatot nem bírom sokáig már...

19,L



2012. okt. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a szüleid tartanak vissza, akkor próbáljatok meg együtt élni és sok boldogságot Nektek!!!
2012. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen mellszéleséggel kiáll melletted a srác és ott a háttér (szülök hozáállása, környezet) is rendben van akkor simán és még feltétel hogy te is el tudj ott helyezkedni, nem lóghatsz a nyakán.

De azt mindenképp tisztázd vele hogy ne gondolkozzon hónapokon belüli lánykérésben, egyelőre üljön a fenekén a gyűrűvel. Tehát csak ilyen feltételek mellett fogadd el az invitálást.

2012. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom menj!Én is távkapcsolatban élek és ha nekem lenne lehetőségem menni én mennék(bár nekem szeretik a szüleim) az ingázás szerintem sem jó megoldás(tapasztalat) ha szereted és tudod,hogy ő is szeret menj!Mond el a szüleidnek,hogy te így szeretnéd,meg meg szeretnéd próbálni és ne haragudjanak rád!:)
2012. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

menj. maximum hazajössz.

arra figyelj, hogy kint keress valami iskolát vagy munkát. ne az legyen, hogy nem csinálsz semmit csak nála vagy és tőle függsz.

2012. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én tutira elmennék... már csak azért is ha ilyenek veled a szüleid. ráadásul angliaa. nem minden nap kapsz ilyen lehetőséget, ha meg nem jön be, akkor max. hazajössz. :)
2012. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!