Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolat-együtt lakás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat-együtt lakás? Túl sok?

Figyelt kérdés

Van egy elég jó barátom már gyerekkorom óta(15 évig szinte minden napunkat együtt töltöttük,mert óvodától gimnáziumig "boldogítottuk" a másikat,végig egy osztályba voltunk).Gimnáziumban kicsit tönkrement a barátságunk,mert egy önző,sznob,lenéző,elkényeztetett gyökér lett,de utána összejöttünk és hát ő volt az első barátom(neki én már a sokadik barátnője voltam),mindent vele "próbáltam ki" először...1 év után szakítottunk,de barátok maradtunk.


8 hónapja viszont szexkapcsolatban vagyunk,vagyis én kicsit többet akarok,de azért jó így is.A legjobb barátom lett,mindent megbeszélünk és sok időt együtt töltünk(a hálószobán kívül is) és ma felajánlotta,hogy költözzek hozzá,mert "az a lakás túl nagy neki"(jó,mondjuk tényleg hatalmas,de na...) és így nekem is jobb lenne,mert közel van az egyetem,minden ott van a közelben,biztonságos a környék meg hasonló indokokat hozott fel...Tényleg jó lenne vele egy lakásban lakni,de félek,hogy előbb vagy utóbb megelégelné.Eddig is volt,hogy több napot voltam nála,de ez azért más.


19/L



2012. okt. 3. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Aztán majd ne csodálkozz!
2012. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha felajánlotta hogy költözz hozzá gondolom ő is többet akar szexkapcsolatnál,többet akar veled lenni stb.

Ha te is akarod költözz hozzá ezt neked kell tudnod!!!

2012. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előbb próbáljátok ki úgy, hogy csak szokjátok a gondolatát az együttélésnek. Beszéljetek róla, hogy hogyan gondoljátok eztán folytatni, kinek mit szabad majd, mert ha csak úgy egyeztetés nélkül belevágtok szerintem hamar savanyú lesz a szőlő.

28F

2012. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözz oda, szexelni jó
2012. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Anyám, mit kell ebből ekkora ügyet csinálni? Ha csak szexet akarna, akkor azt már úgyis megkapta. Ritkán mond egy férfi olyat, hogy a nő költözzön hozzá, ha enélkül is tudnak eleget találkozni, ha mégis mondja, akkor nyugodtan higgyük már el, hogy többet is akar.

Abban viszont valóban van valami, hogy figyelj oda, azért, hogy odaköltözöl, a lakása még nem lesz a tiéd, a férfi nem lesz a tulajdonod, kezeld, mintha albérletben kerültetek volna véletlenül társnak össze, de semmiképp ne gondolj rá, mint férjre, nem kell neked lépni a nagyokat. Ha ott vagy vele, jól érzed magad, de azért a régi barátnőiddel is találkozol és kimozdulsz néha (akár őt is hívva), ha segítesz neki a lakás fenntartásában, de nem hagyod szét a ruhádat mindenhol, akkor szerintem nem lehet gond ebből.

Egyértelmű: mondd neki, hogy nagyon örülsz, és menj, költözz oda mosolyogva.

2012. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!