Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezekutan? Ugyanaz...

Mit tegyek ezekutan? Ugyanaz a lany vagyok aki velemenyt kert aval az uggyel kapcsolatban hogy koltozzeke a baratomhoz vagy sem. Az a fiu aki roman es meghalt a battya.

Figyelt kérdés
Szerdan lessz egy hete hogy haza jotem .A vegen mar nem birtam idegileg az annya szidalmait.Azota alig beszelgettunk telefonon is mert nem volt ideje.De ma mikor beszeltem vele azt mondta gondolkozik a dolgokon .Ezenkivul a lanytestvere azt mondta nekem hogy ha oda koltozok elkell fogadjam Ot aval az ozvegyasszonnyal eggyutt es a ket gyerekkel akik ugymond fontosabbak lesznek a sajatjatol is.Ez a dolog nekem nem megy es azt sem fogom megtenni hogy oda vissza mennyek.Nagyon faj ,hidjetek el ,mert szeretem es rossz a hianya is aztan eszembejutnak azok a sok emlekek.Nem konnyu.Most azt akarom kerdezni szerintetek vissza jon e hozzam ,fontosabb leszek neki mint minden a mi ott van?Mit tegyek ha nem szeretem a korulmenyeket?Szerintetek hejesen dontott ha azt mondta nekem jobb lessz ott annak ellenere hogy megmondtam neki nem koltozom oda?Remenykedhetem e meg ebben a kapcsolatban?Mert nem szeretnem ha szakitanank mert most mindketten szenvedunk es bizok szerelmunkben.
2013. febr. 4. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Először tanulj meg helyesen írni.

Másodszor meg használd az ékezeteket mert így nagyon nehéz olvasni amit leírtál.

2013. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ekezet ide vagy oda... helyesen es erthetoen is lehetne irni!

Az elozo kerdesednel is megmondtuk jobb lesz nektek kulon.

Semmi kozos nincs bennetek. Mind a ketten teljesen mast akartok... mas a jovokepetek!

Hogy ki a fontosabb neki majd kiderul...!

Faj... de hosszuravon te jobban jarnal nelkule!

Ezt fogd fel vegre! Am se furdik...

2013. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Kedves második válaszoló!

Most nekem elsőnek szólt a válaszod? Mert nem én vagyok aki leszokta szólni a másikat. Egyszerűen megláttam a kérdést és úgy éreztem hogy nagyon zavaros és sokszor értelmetlen.Ezért írtam a kérdezőnek hogy máskor figyeljen oda. Amúgy alapból nem szoktam elolvasni az ilyen kérdéseket csak amelyek normálisan vannak írva.

Ne mond már nekem hogy a "battya" szó ugyan az mint a bátyja.És nagyon zavaró .

2013. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem láttam az előző kérdésed.Kérhetnék linket?

Ettől függetlenül,ennyi alapján is,azt kell,hogy mondjam,túl bonyolult helyzet.

Jobb lenne neked nélküle.

2013. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Számodra jó ez a kapcsolat? Ha nem, akkor felejtsd már végre el! Lépj tovább! Ismerkedj másokkal!
2013. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm a linket!

Kérdező,sajnállak!

Ultimátumot kell adnod a fiúnak.

Vagy Te,vagy a családja.

Ha Téged választ,akkor küzdjön a kapcsolatotokért!Költözzön ő ide.

Viszont van egy olyan érzésem,hogy ő már döntött.A családja javára...Nem mondom,hogy megértem őt,de végül is valahol érthető.Ott nőtt fel a birkák közt,igénytelenül.

Teljesen más a kúltúrája...Nem hozzád való.

Csak azt nem értem,hogy a fiú miért nem keres magának egy szintén igénytelen lányt,vagy miért nem akar kitörni abból a közegből...De ez már más kérdés...

2013. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Az első kérdésednél még tudtál írni? Mert, ha nem, akkor nem olvasom el, ezt nem lehet elviselni...
2013. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

még mindig azon az álláspontomon vagyok, mint az előző kérdésednél: ez így nem működik.

hagyd a srácot, neked az nem lenne élet, amit mellette, meg a családja mellett kéne élned, ezzel szerintem tisztában vagy.

őszintén: szerintem nem fogja a családját miattad feladni.

ne reménykedj, nincs értelme, ez az én meglátásom. te, ott abban a környezetben egy rabszolga lennél.

2013. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerdán lesz egy hete, hogy haza jöttem .A végén már nem bírtam idegileg, az anyja szidalmait.Azóta alig beszéltünk telefonon, mert nem volt ideje rá .De ma mikor beszéltem vele, azt mondta gondolkozik a dolgokon .Ezenkívül a lánytestvére azt mondta nekem, hogy ha oda költözök el kell fogadjam őt avval az özvegyasszonnyal együtt és a két gyerekkel akik úgymond, fontosabbak lesznek a sajátainál is.Ez a dolog nekem nem megy, és azt sem fogom megtenni hogy oda vissza költözzek. Nagyon fáj ,higgyétek el ,mert szeretem és rossz a hiánya is aztán, eszembejutnak a közös emlékek.Nem könnyű.Most azt akarom kérdezni, szerintetek vissza jön e hozzám ,fontosabb leszek neki, mint minden a mi ott van?Mit tegyek ha nem szeretem a körülményeket? Szerintetek helyesen döntött ha azt mondta, nekem jobb lesz ott annak ellenére, hogy megmondtam neki nem költözöm oda? Reménykedhetem e még ebben a kapcsolatban? Mert nem szeretném ha szakítanánk, mert most mindketten szenvedünk és bízok szerelmünkben.


(így olvashatóbb, lehetnek még hibák benne azért)

2013. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!