Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol találhatnék átfogó szakiro...

Hol találhatnék átfogó szakirodalmat a zöldségtermesztésével, tárolásával és gondozásával illetve a kert kialakításával kapcsolatban? Mit, hova, hogyan, mikor, mennyit?

Figyelt kérdés

Szeretném háztartásunkat saját termésű zöldségekkel ellátni.

Az idei év volt az első próba de nem sikerült megfelelően volt amiből rengeteg lett és még csak eltárolni sem tudtuk....És volt ami ki sem kelt sajnos..


2011. júl. 18. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A GOOGLE mindenben a barátod:

[link]

2011. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm..de mint írtam ÁTFOGÓ irományt keresek.Hetek óta bújom a netet de nem akar össze állni ez a sok jegyzet :(

Vagy egyéni tapasztalatokat is szívesen fogadnék....Az imént olvastam a kukoricára futtatott ubiról...hihetetlen helytakarékos pláne ha valóban működik :)

2011. júl. 18. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg vásárolnál könyvet is, nézz szét több könyvesbolt honlapján, hátha találsz valamit:


[link]


Veteményes, konyhakertként keresgélj.

2011. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 claidheamohmor ***** válasza:

könyvtár, gugli, torrent.


Vagy az ebookz.hu. asszem nekem innen van a Zöldségtermesztők Kézikönyve, több szerzőtől. Ha dobsz egy mélcímet priviben, átküldöm pdf-ben.

2012. ápr. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mezőgazda kiadó könyvei.


És a 7books.hu a legolcsóbb könyves webáruház szerintem.

2012. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
.
2013. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!