Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a kifejezetten...

Mit csináljak a kifejezetten idegesítő kedves mamával?!

Figyelt kérdés

Nagyon megharagudtam rá. 6 hetes vagyok,tehát iszonyat korai a terhesség,és sajnos nem is biztos, hogy meg tudjuk tartani a babát,mert a férjem létszámleépítés miatt 2 hete vesztette el a munkáját,én minimálbéres vagyok,sajnos más bevételünk nincs,ellenben van rezsi és házhitel, meg vannak gyermekeink,akiket ugye el kell tartani.

Na most a kedves mama elmondta vagy 3 embernek, hogy mi a szitu.Még is hogy képzeli ezt?!?!?!? NYomatékosan megkértem, hogy ne,ha már tudja,mert nem akarok senkinek sem magyarázkodni,hogy ha nem maradhat,miért nem.Ráadásul a főnököm barátnőjének is elkotyogta!!!!!!

Kikészít!

Nem volt ehhez joga! Ugyanezt csinálta a sógornőmmel is.Nagyon jóban vagyunk,de nekem nem a sógornőmtől kellett megtudni hogy mi van,mert ő nem bírt lakatot tenni a szájára,és nem mondta ki, hogy sóginő babát várt,hanem addig csűrte a szavakat,meg addig beszélt rébuszokba,amíg a hülyének is nyilvánvaló nem volt.

Megőrít, hogy mindent tudni akar,mindenbe beleüti az orrát,és hangoztatja is, hogy neki joga van mindent tudni,mert ő a férjem anyja.

Sajnos elkerülhetetlen a találkozás vele,mert szomszédok vagyunk. (nem hiába a mondás, hogy az anyóstól költözz olyan messze, hogy az télen ne tudjon átmenni hozzád egy papucsba)

Elköltözni nem tudunk,pedig olyan jó lenne.

Na és hogy tudta meg hogy babás vagyok?

Átjött, és ami az asztalon volt papír mindet megnézte hogy mi az. (orvosi papír meg az aktuális számlák)

Tette mindezt addig,amíg én wc-n voltam ő meg kinyitotta az ajtót a lakáskulccsal,ami a drága férjem kabátzsebében volt,ami előző este ott maradt az anyucinál...és ez is.mi a francot kutat a 37 éves fia kabátjában?!?!?!?!

PErsze jól megmondtam neki a magamét és még neki állt feljebb.

Most meg okoskodik össze vissza,hogy szerinte mit kellene tenni,és ha jót akarok halgassak rá...

gondolatban hányszor "kitekertem már a nyakát" Persze élesben soha nem tennék ilyet,de nagyon sok bosszúságot okoz hogy nem tudja hol a helye.Férjem kismiliószor helyreigazította már szépen,csúnyán,de nem használ....


2013. febr. 4. 19:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló az intelligenciád csak úgy szárnyal....most ha gonosz lennék akkor ugyanilyen anyóst kívánnék neked,de nem vagyok gonosz, inkább sajnállak, hogy ennyire vagy képes.

Szép estét!

2013. febr. 4. 19:42
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Na! Első vagyok:D vettem egy nagy erőt magamon ,hogy végigolvassam ezt a "regényt" (amiből a felét ki lehetett volna hagyni és több válasz jött volna).

hát de most erre mégis mit kéne írni? (szerintem inkább csak

ki akartad magadból ezt "önteni" főleg ,úgyhogy nő vagy)


am semmit nem tudsz,beszélgetni már nem lehet ilyen emberekkel szóval ne próbálj vele kommunikációt létesíteni , ha lehet ne engedd be ... mamám ugyanilyen (15/F vagyok:D)

2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Kedves mamáknak akkor mondunk el hírt, ha már publikus, ez a tanulság, meg az, hogy úgy működik, mint a gyerekek, minél inkább nem szabad elmondani, annál inkább elmondják, mert van pár kebelbarátnő, akinek 'jajj csak neked mondom el...'.

Tegyél, amit ti jónak láttok, nem neki kell felnevelni a gyerekeket, és ő sem tud a végtelenségig támogatni titeket, de ne is támogasson, mert feljogosítva érzi magát, hogy beleszóljon az életetekbe.

Én nem találkoznék vele egy darabig, hátha attól észhez tér.

2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

de persze ahelyett ,h mások is a kérdésre válaszolnának a minuszok jönnek -.-"

vagy neked van 5 profilod és most engem - - ozol ...

2013. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, kimaradt az 'olyan, mint a gyerekek' részből, hogy dugni kell előle mindent..
2013. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
A mama miért tudja? Nem kellett volna beavatni.
2013. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyen anyósfújjolós kérdéseknél valahogy mindig kimarad a férj.

Ezt neki kell elintézni az anyjával.

Ha nem teszi, akkor lúzer.

Ha lúzer, akkor te is az, vagy, mert lúzerhez mentél hozzá!

2013. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

Az anyós nem bír lakatot tenni a szájára??

Hát ki mondta el neki idejekorán, hogy terhes vagy??

2013. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
Bocsi, közben végigolvastam. Igazából ha a férjed nem lenne anyuci kicsi fia, és nem engedne szabad bejárást a lakásotokba, ez nem történt volna meg. Én a helyedben inkább vele beszélgetnék el.
2013. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nos elhiszem, hogy hosszú.

Akik nem olvasták végig, vagy elvesztek a részletekbe:

NEM MONDTAM EL NEKI,HANEM KUTATOTT A CUCCOK KÖZÖTT ÉS MEGTALÁLTA AZ ORVOSI PAPÍRT,A HÁZBA A FÉRJEM KULCSÁVAL JUTOTT BE,AMIT A FÉRJEM KABÁTZSEBÉBŐL VETT KI.

(Nem kiabálásnak szántam,amolyan sorkihúzónak)

2013. febr. 4. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!