Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gólyahír és Bölcső alapítvány....

Gólyahír és Bölcső alapítvány. Valaki tud róluk vmit? Elsősorban olyan válaszokat szeretnék kapni, akinek már volt velük dolga. Remélem érthető a kérdés

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak a netről hallottam róluk, meg az egyik alapítványnak a képviselője viszonylag sűrűn szokott lenni a tv-ben, nagyon szimpatikus.

Illetve az egyik ismerősöm ismerősei ilyen alapítványon keresztül jutottak babához, nekik sem volt semmi problémájuk csupán csak a kórházzal, ahol született a baba, ott voltak negatív élmények (pl. nem engedték be az anyukát csak napi egyszer a babához) ott még nem igazán vannak ilyenek helyzetekre felkészülve.

2009. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer gyakorlaton voltam egy helyen ahol egy anya örökbe adta az újszülött gyermekét a gólyahír alapítványon keresztül. Szerintem megbízhatóak, alaposak és elég körültekintőek ezek az alapítványok.
2009. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Istenem! Mire készül valaki? Vagy a másik oldalon vagytok és örökbe fogadnátok?
2009. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Barmelyik oldalon vannak, nem elitelendo... Kozunk meg vegkepp semmi hozza, nem ez volt a kerdes.
2009. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, ha itt nem mesel neked senki, akkor menjel at a nok lapja forumara, ott sok ilyen alapitvanyos kerdes-valasz van, a lanyok elbeszelgetnek jol egymassal.

Regisztralj be, nlc.hu es a forumba lepjel be.

2009. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy aktuális-e még nálatok az örökbefogadás.

Nekem a Bölcső Alapítvány vezetőjéről nagyon rossz tapasztalatom van, és ezt mindenkinek el fogom mondanki, akinek csak tudom! Budavári Zita egy embertelen, rosszindulatú nő, aki nemhogy segített volna nekünk, de még meg is sértett.

2011. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát, kedves utolsó, pont róla nem tudnám elképzelni ezt... Talán ha mesélnél...
2011. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked kedvezőbb tapasztalataid voltak vele, hozzám iszonyatosan bunkó volt.
2011. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is bunkó volt. Minősíthetetlen. És a barátnőmmel ia. Mindketten a Gólyahírtől kaptunk babát.
2019. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!