Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázkodjak újra, vagy...

Megalázkodjak újra, vagy hagyjam a fenébe az egészet egyszer és mindenkorra?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat, hogy ebben a kategóriában kérdezem meg, de a karrier kategóriába nem illik igazán, a szerelem/szexben meg nem hiszem, hogy a sok 15 éves értelmes választ adna.

Szóval a történet röviden:

Dolgoztam egy férfinak egy éven keresztül, közben kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, de ez sosem volt kimondva, csak jól megértettük egymást. Nem történt semmi olyasmi. Hosszú távra terveztük a munkát mindketten, ő ezt hangoztatta is többször. Viszont a múlt év végén, amikor rákérdeztem, hogy számíthatok-e idén is a munkára (biztos ami biztos alapon), akkor hímelt-hámolt, majd azt mondta, hogy nem. Így nem mondta ki, csak vetített, hogy még azt sem tudja mi lesz idén, stb. Nagyon rosszul esett, mert nem ilyennek ismertem meg, aki ok nélkül megszegi egy ígéretét, ráadásul előtte kb. egy hónappal még nem ezt mondta. A köztes időben pedig nem történt semmi sem.

Majd pár héttel ezelőtt rákérdeztem, hogy árulja már el, mi a baja velem, mert én ebbe így nem tudok belenyugodni, hogy haragszik rám valamiért, amit el sem követtem. De ő ismét hárított, hogy nem haragszik, szeretné a jó viszonyt megőrizni attól függetlenül, hogy közös munka már nem lesz.

A minap úgy alakult, hogy egy fél órát kettesben tudtunk beszélgetni, bennem persze ott van ez a tüske, de ő úgy viselkedett, mintha nem is bántott volna meg, kedves volt, bár azért kissé kimért. Nem mertem rákérdezni, hogy nem-e meggondolta magát. Nagyon kellene a pénz, ezt tudta már az elejétől fogva, de közben nagyon vonzódom is hozzá, mint férfihoz. Voltak időszakok, amikor úgy éreztem, hogy ez kölcsönös. De most teljesen összezavart.

Arra gondoltam, teszek még egy próbát, felhívom és megkérdezem, hogy nem változott-e a véleménye, vagy legalább mondja meg az okát a visszautasításnak. Én így nem tudok továbblépni, hogy nem tudom, mi volt a baj. Butaság lenne ezt megtennem?


2013. febr. 5. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ő a főnököd,kirúgott. Ennyi.
2013. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem ,ez nem igazi főnök-alkalmazott viszony, inkább baráti kisegítés, nem is volt hivatalos, csak szívességet tettem neki, amiért ő adott egy kis zsebpénzt, ha ez jobban érthető. Sima adminisztráció egy vállalkozásban, amire neki magának nem jutott ideje, azt én megcsináltam.
2013. febr. 5. 20:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt előre tudtad, hogy kell a pénz, és különben is egyértelmű dolog, hogy munkatárssal, főnökkel nem kezdünk... Nem állatok vagyunk akik nem bírnak magukon uralkodni. Ezek után nem tudsz mit tenni.
2013. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor javítom az #1-t:

A barátod kirúgott. Ennyi.

2013. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem történt semmi sem, igazából nem is tudja, hogy én így érzek. Ez szimplán baráti viszony volt, ahol a felek kölcsönösen kisegítették egymást. Nehogy már ne érdemeljek legalább annyit, hogy megmondja mi volt a baj!
2013. febr. 5. 20:21
 6/14 anonim ***** válasza:

A miért nem fog kiderülni, elméleteket lehet gyártani, de felesleges.


Ez a meló sajnos ugrott. Felesleges újból megkérdezned.

2013. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már megalázó lenne, igaz?
2013. febr. 5. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azt hiszed,hogy nem tudja hogy többet éreztél iránta.Észrevette,és ezért véget vet az egésznek, rövidre zárja a történetet. Ennyi!
2013. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha hülyét akarsz csinálni magadból,kérdezd meg még egyszer.Értelme nincs,keress más melót!
2013. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem megalázó könyörgöm. Azt meg honnan veszed, hogy nem tud az érzéseidről? Fogyatékos? Ha nem, akkor tud, hidd el!
2013. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!