Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el egyszer és mindenkorra?

Figyelt kérdés

Nem tudok elfelejteni egy fiút akibe már 5 éve szerelmes vagyok.Nem sokat beszéltem vele életemben de minden szóra úgy emlékszem mint a saját nevemre.Ha meglátom elkap a fájdalom a sírás mert tudom hogy soha nem lehetek vele,lehetetlen.Rengeteget sírtam miatta,elkap a méreg és az irigység akárhányszor gondolok rá.Legszívesebben szétverném,sokszor azt kívánom bárcsak megszűnne vagy bárcsak megszűnnék.

Végleg el akarom felejteni,de hogyan?


2012. júl. 6. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy talán idővel..


Aztán szép lassan felbukkan egy ujj jelölt alt.-ba így megy ez ...asszem

2012. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MINDENHONNAN töröld ki, facebookról ha fent van, és minden dolgot ami rá emlékeztet dobd ki és próbálj meg tudatosan másra gondolni, foglald el magad valamivel. egy idő után elhalványodik aztán már majdhogynem megszűnik ez az érzés.
2012. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 7. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!