Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a pasitok...

Mit szólnátok ha a pasitok egyik nap nem menne haza munka után, hanem szó nélkül elmenne bulizni a haverjaival?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 21:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Nem hagynám szó nélkül... az biztos. Nagyon nagyon kiakadnék...
2010. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
80%
leemeleznem neki , hogy ez csunya dolog volt hogy nem szolt neked ( abban az esetben ha egyutt laktok) ugyanis te szanaszet aggodtad magad, es hogy tobbet ilyet ne csinaljon. kozbe legyel szomoru es megbantott. akkor el fogja magat szegyelni ,. ha kiakadsz es kiabalsz meg stb abbol csakj vita lesz, meg az lesz hogy " bezarva tartod ot" meg jonnek a stb szovegek, azon kivul akkor nem fogja belatni hogy hibazott.
2010. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Nem esne jól, hogy nem szólt. (Igazából az sem, hogy nem hívott magával.)
2010. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
49%
Én is elmennék párszor, mobil nélkül természetesen. Persze csak ha nincs csemete.
2010. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólna, azon kiakadnék, mert legalább egy sms-t küldhetett volna, nem sok idő azt megírni. Már persze együttélés esetén. Az egy dolog, hogy nem hív magával, felőlem tarthatnak fiús estét, de szóljon legalább, hogy ne várjam hiába.
2010. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
28%
Felhívnám,ha ő ezt nem tette volna meg és megkérdezném hol késik.Majd jó szórakozást kivánnék neki.És örülök,hogy jól érzi magát és kikapcsolodik.És tényleg jól érzi magát lelkiismeret furdalás nélkül,mert tudja nem egy hárpia várja haza.
2010. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
36%
Semmit amíg nem csinál rosszat... Nincs hozzámnőve, és nem gyerek hogy minden lépésről beszámoljon. Ha nem jön haza majd én flehívom, legalább vegye fel és akkor mondja el és nincs baj... Azért mert van párom még nem ált meg az élet...
2010. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a mobilja ki volt kapcsolva.
2010. jan. 20. 21:39
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem az a gáz, hogy elment munka utána haverjaival. Hanem, hogy legalább annyit írhatott, mondhatott volna, hogy ne várj haza.
2010. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Hát persze, akkor nem is szóltam volna semmit.
2010. jan. 20. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!