Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósotok elfogult a párotokkal?

Anyósotok elfogult a párotokkal?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésről ugrott be az én kérdésem...


Az én anyósom pl. abszolút nem elfogult a fiával, nem védelmezi, gyakran olyankor sem, ha nyilvánvalóan neki van igaza...

Egyik alkalommal náluk voltunk, valami hülyeségen összekaptunk, anyósom pont az ajtó előtt volt és bekiáltott, hogy "Botond, hagyd, ne vitatkozz Zsuzsival, neki van igaza" Igazából meg akkor pont miattam voltunk fasirtban.

A párom ha "beárulna" anyósnak, anyós egyből kitalálna valami mentséget számomra, de az ő szemében én nem lehetek rossz, nem csinálhatok hülyeséget, esetleg egy apró tévedés belefér...


Emiatt nekem elég fura, amikor "mocskolódásokról" hallok, anyós részről.


Mondjuk ez már a ló másik oldala, néha ez is fárasztó már és teher. De még mindig jobb, mint a másik oldal.


2013. febr. 7. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem jobban, mint én :)

De én anyósom is hasonló a tiédhez egyébként.

Bár néha átlátom, hogy van ebben minimális jóindulatú taktikázás :D Ugyanis hamar átlátta, hogy párom fülig szerelmes belém, és kb. repülni is megpróbálna a kedvemért. Így ha van valami kérése anyósomnak, amit párom amúgy csak ímmel-ámmal tenne meg, akkor megkörnyékez engem, mert az én szavamra meg azonnal kezét-lábát töri :D Nagyon aranyos anyukája, mert ez cseppet sem zavarja, neki végül is mindegy, hogy kinek a szavára végződik el egy munka. Cserébe meg én "kivételezett" helyzetben vagyok, és én csakis rendes és megbízható lehetek, akkor is, ha épp valamiben nem volt igazam :) De mindez persze inkább mókás keretek között zajlik, normálisan viszonyul nálunk mindenki mindenkihez.

2013. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mostoha anyuka van, amivel nem lenne nagy baj, de tipikusan a mostohát játssza. Hagyján, hogy engem nem szeret, én sem szeretem őt a húzásai miatt, de a nevelt fiát is utálja. Az én részemről meg édesanyám inkább engem véd, páromnak nem nagyon ad igazat. Ha észreveszem, hogy nagyon támadja, akkor inkább még nekem kell védeni. Nálunk sehogy sem jó a helyzet, addig jó, míg béke van, amint valami nézeteltérés van köztünk és anyósok között, borul minden.
2013. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De jó végre ilyeneket olvasni! Nem csak panszkodni lehet anyósékra. Nálunk is inkább nekem ad igazat, bár hála istennek inkánn apróbb dolgok vannak, nem komoly veszekedések. De sokszor mellém áll. Anyu is szereti a férjem, múltkor azt mondta, sose vitatkozzak vele... Na, mondom ez azért nem úgy van ám... Múltkor még a narancsot is behozta neki megpucolva, amikor a férjem gépezett. Panaszkodni igazából ha nagyon akarom, tudnék, hisz az ember mindig talál okot, bárnálunk inkább após az, akit hagyom, hogy mondja, egyik fülemen be, másikon ki, néha rászólok, mikor nem bírom tovább, de semmi komoly.


Bár mondjuk ezen az oldalon a kedves menyek sokszor többet mocskolódnak, mint az anyósok, ebben biztos vagyok. Rengeteg a hisztis nő, múltkor olvasgattam anyós témában, hát.... Remélem, nem ilyen menyem lesz majd, mert szólni sem mernék hozzá... Bár akkor meg azt írná ide ki....

2013. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy elfogadult de igazságos.rengeteg dolog van amiben nekem ad igazat, melletem érvel. Nagy vitáink nem voltak még amibe anyos is érdekelt lett volna .
2013. febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én anyósom is nagyon rendes, igazságos. Igaz, ha hülyeséggel húzzuk egymás agyát a párommal, akkor mindig mondja ő is, hogy ne veszekedjen velem, mert nekem van igazam :D


Ha komoly dologról van szó akkor őszintén megmondja mi a véleménye, nincs olyan, hogy általában x vagy y pártját fogja.


Ráadásul segítőkész mindig, na, egyszóval rohadt nagy mázlim van :)

2013. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az anyós aki mocskolja a menyét az nem is szereti igazán a fiát.
2013. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.


Érdekes módon negatív kritika nem érkezett :D :P

2013. febr. 8. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!