Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy nő és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy nő és egy férfi között szikrázik a levegő, de sosem beszélnek róla? Vajon ő is így érez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki néha felbukkan az életemben, és ilyenkor mindig nagyon vonódom hozzá, ő is mondta már hogy tetszem neki. Ennél tovább nem megyünk, hiszen barátom van, és vele tervezem a a jövőmet. Csak kíváncsi vagyok, nektek is volt-e már ilyen élményetek.
2009. júl. 19. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

óó, de még mennyire, hogy volt ilyen.

leírhatatlan érzés, az biztos. pedig nekem is volt közben barátom. a másik sráccal a csók is elcsattant, de több nem...mikor egymás közelében voltunk szinte remegtünk a vágytól...de érzelmi töltet nem nagyon volt, inkább kémiai-fizikai...de szerintem sokmindenkivel megesik az ilyen :)


20/L

2009. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igenigen. ez a gyönyörű plátói szerelem! én már 4 éve érzem ezt egy srác iránt (és úgy tudom ő is irántam) de az igazság az, bármennyire is vonzódom hozzá, nem merek belevágni, félek akkor összeomlik az egész és elmúlik ez az eszméletlen vonzalom közöttünk. talán már egy csók is megölné ezt a bizonyos bizsergést!
2009. júl. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen van
2013. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!