Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan ferfi, aki...

Letezik olyan ferfi, aki ellen tud allni minden csabitasnak, es nem tudja megcsalni a feleseget?

Figyelt kérdés
Egy olyan ferfi is akar,aki soha nem szeretet tarsasagban lenni?

2013. jan. 28. 22:54
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
95%
Szerintem létezik, ha igazán szereti az illető a feleségét. Emberfüggő nagyon. Van olyan embertípus aki egész életében alárendeli magát a nőnek, az nem fogja megcsalni. A többi fajtára nagyobb esély van! (szerintem)
2013. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Hát persze. De nem nem tudja hanem nem akarja megcsalni. Azért mert így dönt.

És a második kérdésre is igen a válasz.

2013. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Van, a férjem, pedig ezer alkalma lett volna megcsalni. Sokat vagyunk külön munka miatt, amikor ő előbb elutazik, én meg maradok.
2013. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
MINDEN csábításnak a leghűségesebb férfi és a leghűségesebb nő sem tud ellenállni. Én abszolút a monogámia híve vagyok, és azt gondolom, ha a gondolat már befészkelte magát, a megcsalás maga már csak idő kérdése. De hiszek abban, hogy megfelelő manipulációval bárkinek el lehet csavarni a fejét. Vagyis inkább úgy mondom, megfelelő manipulációval bárkit bármire rá lehet venni.
2013. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, a volt férjem pont nem ilyen volt.


De ez azon múlik, hogy valaki mennyire fejlett erkölcsi érzékkel rendelkezik. Ha egy kapcsolta elromlik, meginog, válság van..mik a megoldási javaslati. Kísértés márpedig mindig van...

2013. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

A párom ilyen...:)nehéz elhinni még nekem is.

Dolgozik,ha itthon van a gyerekkel foglalkozik,főz/főzünk,soha nem jár el sehová.

Max. a tesómmal,sógorommal,illetve a család férfijaival bandáznak valakinél,de azt is ritkán.

Nagyon családcentrikus.

Nehéz gyerekkora volt és azt mondta,soha nem cserélné fel ,amit tőlem kap semmilyen kósza numerára.

Remélem, mert én is igy érzek...

2013. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De ezt honnan tudjatok olyan bisztosan,amikor anyi alkalom lehet,es te ezt meg nem latod,mivel hogy nem vagytok midig mindenhol egyutt?
2013. jan. 28. 23:03
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Bizalom ;) Nah meg mindketten azok a típusúak vagyunk, hogy leégne a pofánkról a bőr, ha megcsalnánk a másikat. Előbb válnánk, aztán utána másik férfi/nő.
2013. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ha lesz feleségem holt biztos hogy nem fogom megcsalni. Ilyen a személyiségem, létezik ilyen. Kifejezetten Jóképűnek tartanak könnyen megtehetném, tehát nem azért nem fogom megtenni mert nem tudom hanem mert nem akarom. :)
2013. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

az én párom is ilyen :) össze lehetne zárni egy vagon playmate-tel, akkor sem nyúlna hozzájuk :)


bár nem volt még rá precedens, de immáron 5 éve vagyok vele, és egyszer sem tapasztaltam, h más nőre vágyott volna rajtam kívül. ő az a típus, h még ha meg is környékezi egy nő, ő lesöpri magáról.

2013. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!