Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az édesanyám miért tapad így rám?

Az édesanyám miért tapad így rám?

Figyelt kérdés

Amióta elköltöztem azóta hívogat rendszeresen, hogy kell e nekem új ruha, vagy mit hozzon a boltból, aztán átjön és megkér, hogy rakjak rendet, stb.

Azt hittem ha elköltözök végre külön életet fogunk élni.


2013. febr. 8. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Az előbb is hívott, hogy van e nekem farmernadrágom... -_- Már hogy ne lenne?? Akart nekem venni nadrágot. Lebeszéltem róla. Aztán meg mondta, hogy "majd beszélünk"... Ilyenkor rám tör a paranoia, hogy ez azt jelenti biztos, hogy ma este még várhatom őt, mert jönni fog...
2013. febr. 8. 16:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A költözés automatikusan nem jelenti azt, hogy sikerült leválni a szülőről.


Utasítsd el kedvesen, amit felajánl, és ha jönni akar, akkor mondd meg, hogy programod van, nem érsz rá, és menj el otthonról. Esetleg jelöljetek ki heti 1-2 délutánt, amikor közös programot csináltok, pl. kávé, cukrászda, séta, mozi stb. és töltsetek együtt értékes időt, de húzd meg a határokat. Legfőbb ideje.

2013. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Annyira ideges vagyok most. Anno mikor nála laktam akkor soha nem tudtam nyugiban elhelyezkedni, mert mindig félni kelett, hogy mi van ha épp a leglazultabb pillanatomban jön be, vagy ha épp olyat csinálok egyszer csak rám nyit.

Most is épp akkor hívott, amikor valamimiatt nagyon szorongtam, és éppen próbáltam ellazulni.

2013. febr. 8. 16:42
 4/7 A kérdező kommentje:
vannak régi sréelmeim stb és nem engedi hogy elfelejtsem őket. Ugyanis rájöttem, hogy amiatt voltam olyan instabil mert vele együtt éltem! De amikor jön, látom már teljesen kiszáll a vér a fejemből... vagy ha hallom a hangját és telefonálnom kell vele, a hangjától feljönnek a tudatalattimból a régi sérelmek, persze már nem emlékszem mik, de ugyanazok az érzések törnek elő mint amikor vele éltem. És még 2 hetet se ad! Hogy egy kicsit nélküle legyek.
2013. febr. 8. 16:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyám nélkül akarok élni. :(
2013. febr. 8. 17:10
 6/7 anonim válasza:
Idővel szépen ki fog alakulni közöttetek egyfajta mértékletesség, de ehhez határozottnak kell lenni, hogy mi az, ami még belefér (mennyire szóljon bele a dolgaidba, mennyit mondasz el magadról stb), és mi az, ami már sok Neked. De ehhez idő kell, meg türelem. Én már több, mint 10 éve próbálom "megnevelni" anyukámat, hol több, hol pedig kevesebb sikerrel, de azt tudni kell, hogy a szülőknek (normális esetben) a gyerekeik jelentik a Mindent, és nehezen engedik el (szívükkel), azt ami az életük értelmét, központját jelentette valaha. Légy türelmesebb Anyukáddal, próbáld meg megbocsátani neki a régi dolgokat, még ha elfelejteni vagy meg nem történtté tenni nem is tudod azokat.
2013. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"épp akkor hívott, amikor valamimiatt nagyon szorongtam, és éppen próbáltam ellazulni."


A telefonon kiváló gombok vannak, amelyekkel lehalkítható és kikapcsolható. Ezek alkalmazásával megakadályozhatod, hogy rosszkor hívjon fel bárki. ;)

2013. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!