Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántódhatott? Édesanyám...

Megbántódhatott? Édesanyám sütivel és vacsival kinált, nem fogadtam el, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Már külön élek a családommal és ott időztünk, nem ettünk a megkínált kajából,nem is vittünk, azt mondtam,hogy van oda haza is főtt kaja.Bántó volt a viselkedésünk?

#főttkaja
2013. jan. 24. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen az volt, szerintem Ő szívvel csinálta, ez baromi bunkóság volt.
2013. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád csak azért sütött, főzött mert nektek akart örömet okozni, akkor igen sértő volt amit csináltál.
2013. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvolt beszélve persze, ha csak beugrottatok, akkor is illett volna elfogadni, legalább a sütit.
2013. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem is azért szokás enni édesanyád vendéglátó főztjéből, mert éhes vagy. Hanem azért, hogy elfogadd ezt, mint ajándékot. Ajándékot meg nem utasítunk vissza.
2013. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
első és harmadik is én vagyok egyébként:D
2013. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megbántódhatott, és joggal. Elég bunkó viselkedtetek. Ő szívét, szeretetét beletette, hogy főzött nektek, ti meg nem ettetek mondván van otthon is kaja.

De még ha csak beugrotok és megkínál titeket, azt is bunkóság visszautasítani. Legalább ettetek volna egy egy sütit.

2013. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bántó. Elutasító és barátságtalan.
2013. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem bunkón mondtad, akkor nem.
2013. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha direkt nektek készült a vacsival, akkor igen, bántó volt. Nem lett volna nagy ügy egy szelet sütit elfogadni, vagy vinni egy keveset.
2013. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elhinni hogy egy kis szelet süteménynek ne lett volna hely... illetlenség mindent visszautasítani. Szegény anyukád, szarul eshet neki, hogy meg sem kóstoltátok.
2013. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!