Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hova menjek, ha anyukám...

Most hova menjek, ha anyukám elküldött itthonról?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy gyerekkel,aki régebben drogozott,de már leszokott! Anyukám most megtudta,pont dolgozik,hogy mire hazaér takarodjak itthonról.A szüleim elváltak,apukám más városban lakik,nem foglalkozik velem.1 évben beszélünk egyszer körülbelül.Most mit csináljak,hova menjek?Mindenképp el kell mennem.
2013. febr. 9. 10:09
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
tudom.már megbántam hogy kiraktuk,mert ha nem raktuk volna ki,nem lett volna ekkora galiba.de most akkor hova menjek?
2013. febr. 9. 10:44
 12/25 A kérdező kommentje:
de nem tudom hogy ilyenkor hova kell mennem,tudom hogy írtad hogy család segítőhöz.De ha már oda kell mennem,akkor ezen nem lehet segíteni,inkább vigyen el intézetbe
2013. febr. 9. 10:46
 13/25 anonim ***** válasza:

Aki ennyire parázik a saját édesanyjától, akkor az valami nagyon-nagy disznóságot követett el.

A családsegítőnél ha megmondod, hogy azonnali elhelyezést kérsz valahova, mert bizisten nem mehetsz haza, akkor úgyis megteszik, amit tudnak.

De hogy valami egészen nagy disznóságot követtél el, az is biztos. Egy gyerek azért ennyire nem fél a saját édesanyjától, mint ahogy ez a te szavaidból lejön.

2013. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
pedig semmit nem követtem el.Van eszem,nem mentem bele semmi rosszba.Csak tavaly is volt már ilyen,januárban és akkor sem akadályozott hogy elmenjek este 11kor vizes hajjal,mert pont hajat mostam.(!)
2013. febr. 9. 11:30
 15/25 anonim ***** válasza:
Most mi van veled, merre vagy, hogyan alakultak a dolgok?
2013. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
még itthon. Anyukám este 8ra lesz csak itthon,most dolgozik.Beszéltem legjobb barátnőmmel,átjött hozzánk,elmeséltem neki,és megbeszélte a szüleivel,hogyha veszekedés lesz,akkor hozzájuk bármikor mehetek,és maradhatok ameddig jól érzem magam:)
2013. febr. 9. 16:44
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát ne legyen veszekedés!

Fogadd meg, hogy anyud bármit is mond, nem vitázol vele, végighallgatod amit mond, és megigéred neki, hogy ezután igyekszel az ő jó kislánya lenni. Majd amikor már megenyhült, majd lehet a dolgokat símogatni, a kezdeti keménységéből és szigorúságából ő is engedni fog.

Másrészt látod, ha összekülönböztök, ezek szerint neked lesz igazán bonyolult és problémás az életed, hát próbáljatok már egy kicsit összehangolódni. Csak gyakorolni kell!

2013. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Na szoval :ha fiatalkoru vagy es anyukad valoban ennyire szigoru ugysem engedi hogy baratnöhöz pakolj.Rendörseggel visszavitet.Hogy onnan jobb lesz e a helyzet...passz.Hivatalos utat vâlaszd.Szoval:önkormanyzat:keresed a csalad segitöt,elmondod a.helyzetet,vagy maradsz vagy mész.Ha.mész egy atmeneti otthonba raknak be,aztan.lesz egy megbeszeles kb 2 het mulva.Addig eldöntheted mit is akarsz.Maradni anyukaddal vahy sem.Ha nem:elhelyeznek.hozzad legközelebbi lakas otthonba(kb 10 -en laknal.ott)ahol kapsz zsebpenzt,ruhapenzt,mosnak rad,föznek,tanulmanyaidat folytathatod,amiben tamogatnak.Barátod is lehet,de éjszakai ottalvas max hétvégnte egy felnött kérelmezèse àltal(akár a.fiu szulei âltal).Termeszetesen.anyukad latogathat ha akar.Azon kivül csaladi potlekodat bankba teszik(hogy legyen a.kesobbiekben.ketdö tökéd)Tapasztalatbol irom.16 Évesen oda költöztem.
2013. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
utolsó:küldtem privit,ahol kérdeztem pár dolgot.Válaszolnál?
2013. febr. 9. 17:30
 20/25 anonim ***** válasza:

Csak azt ne hidd kedves kérdező, hogy majd ott, ahol a végén kikötsz, nem lesz olyan valaki, aki megmondja, hogy mikor mit tehetsz és mit nem. És visszafeleselni meg nem betartani az előírásokat ott sem lehet.

Akkor pedig mi a különbség, hogy édesanyáddal hozod rendbe a dolgaidat és ezentúl is majd ő lesz, aki valamit enged-nem enged, vagy pedig most megcsinálod a zűrt magad körül, és utána egy vadidegen ember fog parancsolni neked.


Hiába írja azt a hozzászóló, hogy ő végigcsinálta, neki sikerült, számold meg, hányan mondjuk azt, hogy maradj, és ő egyedül mondja, hogy menj-menj-menj. És még őrá hallgatnál szívesebben? Csak nehogy megbánd!!!

2013. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!