Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hova menjek, ha anyukám...

Most hova menjek, ha anyukám elküldött itthonról?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy gyerekkel,aki régebben drogozott,de már leszokott! Anyukám most megtudta,pont dolgozik,hogy mire hazaér takarodjak itthonról.A szüleim elváltak,apukám más városban lakik,nem foglalkozik velem.1 évben beszélünk egyszer körülbelül.Most mit csináljak,hova menjek?Mindenképp el kell mennem.
2013. febr. 9. 10:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2013. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Na mit gondolsz?

Olvasd el a 18-as, majd a 19-es tételeket, és 20-asként hiába próbáltam ezek szerint észhez téríteni. Ezek a fiatalok adják egymásnak a hülyébbnél hülyébb tanácsokat. Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező mindenképp ki akart kerülni a mama irányítása alól, és csak arra várt, hogy itt valaki egy olyan tuti-tippet mondjon neki, ahonnan a rendőrök sem vihetik vissza csak úgy símán.

Ha nem így lett volna, akkor d.u.-tól estig már csak-csak jelentkezett volna, hiszen azt írta korábban, hogy az anyuja este fél 8-kor ér haza a melóból. Szerintem ő akkorra elhúzta a csíkot.

Bárcsak ne legyen igazam!

2013. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem húztam el a csíkot,itthon vagyok.beszéltem anyukámmal,azt mondta van még egy esélyem nála.Ha mégegyszer találkozok a sráccal,mehetek ahova akarok.de én szeretem,és vele akarok menni,de most hogy így el lettem tiltva,nem tudom mi lesz...
2013. febr. 10. 15:01
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha a srác szeret, megvárja míg nagykorú leszel. Amúgy pedig gondolom, hogy telefon, e-mail stb. nincs tiltva.

Másrészt az sincs tiltva (gondolom), hogy más barátnőkkel, barátokkal esetenként elmenj valamerre, tehát rengeteg esélyed lesz másokkal is megismerkednek. Ne ragadj le egynél, most biztosan nehéz neked is, gondolom őneki is.

Fogjátok fel úgy, hogy a kapcsolatotok első próbája jött el!

2013. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2013. febr. 10. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!