Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a párom gyereke! Mit...

Kikészít a párom gyereke! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kapcsolatom, páromnak van egy gyereke a volt kapcsolatából, 5éves múlt. Minden héten nálunk van, de már nem bírom idegekkel. Párom elhagyta a gyerek anyját, mert is akart gyereket tőle, de az anyja szerint miattam, pedig akkor még nem is ismertük egymást. A gyerek folyamatosan lek.rváz, visszabeszél, nekem jön, üt, rúg, mindent tönkretesz. Apja egyszer megkérdezte, miért csinálja, akkor azt mondta "anya mondta, hogy ne szeressem". Bármit is csinálok mindig ez van. Egyszerűen már nem tudom mitévő legyek. Pár hónapja szakítani akartam emiatt, akkor azt mondta párom, hogy beszél vele, de még mindig tart.
2013. febr. 9. 14:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%

én azt nem értem, hogy miért van ilyen sok független nő aki elvált gyerekes apával kezd...Tényleg nincs más? Minek ilyen gond a nyakadba? Ahelyett hogy a sajátodat tervezgetnéd a máséval bajlódzs?


Esküszöm nem értem az embereket...


Egyébként meg semmit sajnos, csak azt hogy kitartó vagy (ha akarod) és majd a gyerek rájön magától hogy mi az ábra.


EGyébként meg hogy laktok? Mert ha a Te lakásod akkor megmondanám a páromnak hogy ne hozza ide a gyereket.


És mielőtt valaki hozzámvágná: én is elváltam és két gyereket nevelek, de nekem sem kéne a másé, ha nemkem nem lennének. És arról nem beszélve mikor fiatal független voltam eszembe nem jutott volna egy gyerekes fickóval kezdni. Pont ezért.


EZt Apukának kell lerendeznie Anyukával.

Megszoksz vagy megszöksz.

2013. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Rossz helyzet de hidd el ez változni fog csak legyél türelmes és kedves a gyerekkel és azt is tartsd szem előtt,hogy csak öt éves múlt még nagyon befolyásolható. Kérd meg párodat,hogy ős is beszéljen a gyerkőccel is és az édesanyjával is, segítsen neked. Ez a helyzet majd változni fog ha te is úgy állsz végig a gyerekhez és soha nem látja rajtad hogy te fúrni akarod őt.
2013. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Itt a gyerek apján múlik a dolog mert megmondhatná a gyerekének hogy ne csinálja ezt mert azt meg ő nem szereti!Ha ezt csinálja akkor maradjon az anyjánál és nem legyen láthatás se!Nem megkérdezni kell egy szaros ötévestől hogy miért csinálja ezt hanem parancsolni neki.
2013. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Párom beszélt már anyukával, de csak röhög rajta. Van egy másik gyereke, aki 3 éves, másik pasitól, állítólag ott is ugyanez a helyzet. Egyszerre akarja így visszaszerezni a volt pasikat? Már erre is gondoltam. A lakás félig az enyém, de nem festhetek a padlóra vonalat, hogy ez az enyém.
2013. febr. 9. 14:20
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Beszeljetek harmasban a gyerekkel. Te, apuka es a gyerek. Nyugodtan lehet neki mondani, hogy ok Pistike, nem kell engem szeretni, de ha itt vagy, normalisan kell viselkedni.
2013. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

szép kis nő lehet ez a tipikus tipus egyik házasságból / kapcsolatból ki bele a másikba szülni a világba azt se nézni kinek aztán onnan tenni tönkre vagy 8 ember életét.


Az a baj az ilyentől nehéz megszabadulni, ha nem ezzel akkor majd mással éri el hogy rosszul érezzétek magatokat...majd jön a gyerektartással kapcsolatos gond, meg ez meg az meg amaz.

Az ilyen tipus soha nem tud továbblépni hanem csak visszafelé szitkozódik és ebből áll az élete.


A kérdés az hogy neked ehhez meddig van türelmed...?


első

2013. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

ui: azt már meg sem merem emliteni hogy gyereknek mennyit árt ezzel a felbujtással...


vagy még az ugrott be ha jön a gyerek akkor lépj le addig. Barátnő szülők....egy pár hónapig.

2013. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
szerintem meg változtass a viselkedéseden... legyél határozott a gyerekkel és éreztesd vele, hogy nincs hatalma fölötted mert ha azt látja és érzi, hogy van akkor kihasználja... légy temperamentumos adj neki feladatokat, amit meg kell csinálnia fektess le szabályokat mit tehet és mit nem, ha megszegi,akkor a bünti... a lényeg, hogy a gyerek ne lássa rajtad, hogy uralható vagy... ha látja, hogy nem vagy uralható esetleg olvasol neki mesét vagy rajzolsz, színezel vele ele elviszed játszótérre még akár meg is szerethet és ha megszeret mindegy lesz, hogy más mit mond neki előtted nem mert majd úgy viselkedni, ahogy az anyja mondja.... (tapasztalat)
2013. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
bocsi, de mi az hogy üt meg rúg? és ezt hagyja neki a párod? Nehogy már egy öt éves gyerek lenyomjon kettőtöket. A gyereknek elmagyarázzátok, hogy nem kötelező szeretnie téged, mert az természetes érzés, hogy nem szeretünk mindenkit, de a nemtetszésünket nem szabad ilyen módon kifejezni. Egy 5 éves gyerek pontosan érteni fogja ezt, mert biztos, hogy az óvodában is tilos a verekedés és a csúnya beszéd... Ha pedig ezeket a szabályokat áthágja akkor mehet büntibe.
2013. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én nem hagyom, meg leültetem, hogy gondolkozzon el egy kicsit, de párom, jaj, ne foglalkozz vele. Velem nem hajlandó semmit csinálni. Ha rajzolok neki széttépi, ha én adom neki az ételt kiönti. Párom attól fél, hogy majd az anyja nem fogja elengedni, ha bünteti a gyereket. Bölcsődében dolgozok 2 éve, kisgyermeknevelő végzettséggel, de ilyennel nem találkoztam. Hagyjam a lakásból a részem és rúgjam fel mindazt, amit évek alatt felépítettem. Válás lenne a megoldás, ha nem változtat, de nem akarok cigánykodni, hogy fizessen, vagy költözzön.
2013. febr. 9. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!