Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akit...

Van itt olyan anyuka, akit kikészít a gyereke?

Figyelt kérdés

kislányom 8 hónapos, 3 hete nagyon rosszak a napjaink. Éjjel sír, sokszor felkel, napközben ordít ha leteszem a földre játszani, vagy a kiságyba,v agy bárhova. Csak kézben hajlandó ellenni, pedig nem szoktattuk ehhez. Már komolyan mondom ott tartok hogy ha meghallom hogy sír, görcsbe rándul a gyomrom. Napközben nincs időm semmire, mert ő nem hajlandó elaludni egy percet se. Ha felveszem nincs semmi baja. Ha leteszem hisztizik, üvölt, ordít.

Nem jön a foga, de használok rá ecsetelőt neki, nem javít a helyzeten.

Ti voltatok ilyen helyzetben?


2010. aug. 27. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Erről ennyi a véleményem! ;)

2010. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 4 hónapósan volt ilyen a fiam.A kiságyra játékokat függesztettük.Babakocsi csörgöt is kihúztunk neki keresztbe.Ha ordított,kicsit felvettük majd beraktuk az ágyba.Egy picit melette voltunk és játszottunk azután szép lassan elsomfordáltunk.Most már elég ha betesszük az ágyba és rögtön játszani kezd.
2010. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy rugalmas kendőt itt: [link] vagy itt: [link] és magadra kötöd a picit, akkor 1) nem sír 2) marad két szabad kezed a házimunkára.


[link]

2010. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, mostanában. Vagyis ezen a héten.

Jönnek a fogai, csak a nyár folyamán 6 db jött. Beteg volt a héten, orvosokhoz szaladgáltunk.

Nem eszik, nem tetszik neki semmi, csak az, ha pakolhat. A lakásban nem bírok rendet tartani, mert mindet kipakol. Az egyik fehérneműmet a konyhaszekrény fiókjában találtam meg, a másikat a kis kosarában hurcolta. A dömperét teleszórta majorannával, kiszedte az ékszereimet és elszakított két (apró)gyöngyből készült karkötőt, a fiókot magára rántotta és összekúszált több nyakláncot. Tegnap letépte a függönyt, beledobálta a fürdős játékokat a wc-be. Kipakolta a mosogatógépből az edényeket és széttépte az újságokat...

Amúgy nem szokott ilyeneket csinálni, de ez a hét a betegség miatt eléggé "kifordította magából".

És mindeközben nagyon aranyos tud lenni, nem lehet érte haragudni. :)

2010. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16:25-ös vagyok(utolsó).

16 hónapos a kislányom.

2010. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, vannak rosszabb napok persze de még neked/ nektek csak ez az egy hisztizik otthon, nekem 2 is van, van akinek több is, és mégis mindent megold és jut ideje mindenre. Ha sír, nyűgösködik persze felveszem, egy picit játszunk aztán vissza a járókába vagy a földre mert mostanában mászni tanul. Mi lehet az oka, hogy napközben nem alszik? Mondjuk ez enyém se sokat de 3-4x egy fél órát azért legalább szundít egy picit. Én nem vagyok a magadra kötés híve, könnyen megszokják a gyerekek szerintem ez a mi társadalmunkba nem fér bele (afrikában pl. igen) de ez csak az én véleményem, akinek bejön az jó. Esetleg próbáld meg ha semmi nem segít.

2éves és 7 hónapos lányok anyukája

2010. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szia, amit leírtál, sztem egyértelműen a szeparációs szorongás, más néven a 8 hónaposok szorongása. nem hiszti. majd kinövi ne aggódj. mi is átestünk ezen....nehéz volt. hónapokig tartott, állandóan kézben....mégh a foga is jött közben. most a dackorszakot nyűvi a kislányom....néha visszasírom, amikor 8 hónapos volt, pedig azt hittem, annál nem lehet rosszabb. pedig de. ;))) most múlt 20 hónapos. és sztem még ez is lesz rosszabb.
2010. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, nem tudom elképzelni hogyhogy kikészít? Mert sír, ordít? Talán így tudja kifejezni hogy szeretne valamit, vagy az a helyzet amiben van nem tetszik neki. Nekem 8 hónapos ikreim vannak. Előfordul, hogy nem tudok tőlük pl. főzni, elmosogatni, mert sírnak, van nyűgösek, de olyankor fogom, kimegyünk sétálni, útközben bekapok egy pogit a péknél, és élvezem, hogy de jó hogy nem a gáztűzhely mellett állok,(pedig imádok főzni) hanem a két csodálatos gyerekemmel vagyok most is. MIkor terhes voltam annyian elijesztettek milyen rossz lesz majd nekem hogy egyszerre kettő! Hát ez nem így van. És amikor valaki megállít az utcán, és megkérdezi: Van velük baj mi? Hát nekem ettől a kérdéstől rándul össze a gyomrom. Persze megértem ha néha valakinél kiborul a bili, nem modnom hogy még soha nem kaptam fel a vizet, de hidd el, ha sír és te erre ideges leszel, azt megérzi és ő is feszült lesz. Próbálj a napirenden változtatni kicsit. esetleg hallgassatok babazenét, vagy olyat ahol gyerekek énekelnek, nyugtató lehet. egy próbát megér. Nem azért írtam ám ezeket mert én vagyok a szuperanya, és hogy offokat kapjak, csak próbáltam egy kis optimizmust belevinni.
2010. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenkit kikészit néha a gyerek.. de aki ojat képzel hogy falhoz végja a gyereket vagy hasonlo annak én kutyát nem adnék a kezébe nem hogy gyeeket pedig 23 éves anya vagyok.
2010. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!