Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak igaza van? (lent)

Anyukámnak igaza van? (lent)

Figyelt kérdés
Összejöttem valakivel akivel már régóta ismerjük egymást, és anyu is ismeri. Kb 2 hónapja vagyunk együtt és megkérdeztem anyut hogy ott aludhatok-e, erre ő egyből azt kérdezte hogy le akarok vele feküdni.(tudni kell rólam hogy én ilyet semmi pénzért nem csinálnék felnőtt koromig...) Persze én tagadtam, és nem tudtam hogyan megkérdezni hogy ezt most miből gondolja. Azt mondta hogy csak akkor szoktak a lányok a fiúkhoz menni. És megkérdeztem hogy ezt gondolja rólam erre ő meghúzta a vállát, persze előtte volt mosolygás meg meg is ölelt de komolyan kérdezett, és ez annyira fájt hogy azt gondolja rólam. De még mindig nem engedett és mondtam neki hogy legalább bennem bízzon. Erre nem mondott semmit erre én " értem" és bementem könnyezve a szobámba. Azt is mondta hogy nem akarja hogy csalódjak. Most akkor én mit tegyek? Mindent megvesz nekem amit nagyon szeretnék, szóval nem az "a rossz anya" típus.
2013. febr. 9. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha megírnád a korodat..
2013. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van :) Szeret téged és félt.És ahogy látom te is szereted :) Amúgy hány éves vagy?
2013. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Ne légy naiv! Ha ott alszol egy fiúnál, akkor ő szexet is akar! Nem valószínű, hogy tudomásul veszi, ha nemet mondasz!

Az ott alvás csak erről szól.

2013. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit gondoljon, te csacsi, mit akartok csinálni a barátoddal a paplan alatt??? Bújócskázni?


Talán először vidd el a fiút magatokhoz és aludjon ő ott, akkor talán nyugodtabb lesz Anyukád.

2013. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet h te nem akarod de lehet h anyukád azt gondolja h a srác meg igen...ezért félt, nem mert bármit is feltételezne rólad. Nem tudom hány éves vagy de fontos lenne tudni
2013. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
65%
Nem tudom hány éves vagy, de a válaszolóknak üzenném, hogy én aludtam már úgy a barátomnál hogy nem szexeltünk, filmet néztünk, és elaludtunk mindketten, olyan édes volt látni ahogy ébredezik stb..
2013. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, és megkérdeztem a barátomat, ő is azt mondta hogy nem akar engem lefektetni.

A válaszokat mindenkinek köszönöm.

2013. febr. 12. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Ömm, hát 17 évesen kicsit már túlzás, amit Anyud csinál. De az is, amennyire te a szívedre veszed a dolgot. Azt hittem, max. 14 vagy. (17 évesen már nem feltétlen attól látjuk jónak a szüleinket, mert megveszik, amit akarunk...)


Egyébként Te magad is úgy írsz, mintha a világ legvége, és egyben megvetendő bűncselekmény lenne, ha lefekszel a szerelmeddel. "megkérdeztem hogy ezt gondolja rólam" és "én ilyet semmi pénzért nem csinálnék felnőtt koromig". Vagy nem vagy 17, vagy nagyon éretlen vagy - mondjuk utóbbi esetben ezt tudod is magadról.


És igen, elhiszem, hogy nem mindig minden tizenéves fekszik le az aktuális barátjával/barátnőjével, aki ott alszik a másiknál. De azért lássuk be, elég nagy rá az esély, hogy mégis.

2013. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!