Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van anyukámnak, nagyon...

Igaza van anyukámnak, nagyon el vagyok kényeztetve?

Figyelt kérdés

Nem megerősítést várok, szóval aki szerint igen az is írja meg :-)


A lányunk 1 éves, én itthon vagyok vele. Heti 3-4x járok hajnalban tornázni, ilyenkor a férjem látja el a lányunkat: ha felébred megeteti, átpelenkázza, felöltözteti.

Emellett hétvégén együtt főzünk, ha van valami elmaradásom házimunkába azt együtt megcsináljuk.

Eljárok a munkatársaimmal, barátaimmal 2-3 hetente egy pár órára, kozmetikushoz 6-8 hetente, ilyenkor is a férjem van a gyerekkel.


Anyukám szerint ez rengeteg és ez így nincs rendben, a férjem el fog hagyni ha így folytatom.


Ti mit gondoltok?


2012. nov. 8. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már egy éves a gyerek, szerintem belefér ez. Ráadásul anyukád nem is a lányod, hanem a férjed miatt aggódik...érdekes!
2012. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 SzilKa ***** válasza:
100%

Szerintem gyakrabban hagyják el az olyan nőt, aki nem ad magára és az ingerszegény környezet (ha nem motdul ki) miatt nem is nagyon tud vele a pasi miről beszélgetni (mivel csak a pasi hoz híreket a külvilágból).


Szerintem jól csinálod, a közös főzés és házimunka is abszolút elfogadható dolog, sőt, mivel együtt csináljátok, ez is egyfajta közös program. Ha a gyerekre is szívesen vigyáz, miért ne? Nem csak az anyja lehet a kisgyerekkel! Ha ez a férjednek is jó így, akkor nincs miről beszélni. Felnőtt ember, majd szól, ha soknak tartja.


Mennyivel lenne szorosabb a kötelék a nappaliban tévéző pasi és a konyhában-gyerekszobában "megbújó" nő között?

2012. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Jégtánc ***** válasza:
100%
Teljesen normális:))
2012. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként mondom, hogy semmi probléma veled. :))
2012. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi kikapcsolódás kell, hogy ne őrülj meg otthon. Néha szükség van az egyedüllétre, sportra, kényeztetésre is. Ha meg tudjátok a pároddal beszélni, szerintem remek a megosztás! Nincs ebben semmi luxus. Csak népszerű manapság semmit sem kezdeni magunkkal, és sírni, hogy rossz az élet. De szerintem te mindent jól csinálsz!
2012. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond, én még meg is dicsérlek!


A kislány is jobban fog örülni egy olyan anyukának, aki kipihent, kiegyensúlyozott, mintha olyan lennél, mint egy lestrapált mosogatószivacs. A férjed pedig ennyit simán be tud segíteni, az ő érdeke is, hogy igényes nő legyen mellette.

2012. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
Nincs semmi gond, csak tudd a kötelességedet és azt ne próbáld áthárítani a párodra, mert véletlen se használ ez a fenenagy emancipációs felfogás a nők részéről a lényeg veszik el a kapcsolatban tőle, és leginkább tanuld meg becsülni a pénzt ebben a helyzetben ameg a mostani körülmények között, habár ha a közösbe belerakod a magad részét a maradék sajátoddal azt teszel amit akarsz és arra költöd, csak jegyezd meg hogy neked a családod és a gyereked a legfontosabb jódarabig eztán.
2012. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád más idők gyermeke.
2012. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden tisztelet a tiéd, aki nem hanyagolja el magát, és a férjedé, aki segít téged a gyerek körüli és az otthoni teendőkben. :)
2012. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)


A férjem tanfolyamra jár és alkalmanként a haverjaival erre-arra. Van hogy 2x egy héten, van hogy 2-3 hétig nem. Meg persze vannak közös programjaink is 3asban meg 2esben is.


5-ös: milyen kötelezettségekre gondolsz?

2012. nov. 8. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!