Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Farsangon csináltunk képet2hav...

Farsangon csináltunk képet2haverommal és feltettem fb-re akik c. k és úgy hívom a haveromat h "apa". De csak vicc és nem rejtettem el apáék elől a képet és apa meg meglátta, azt mondta h ezért a képért még kapni fogok, meg h legyen akkor ő az apám?

Figyelt kérdés

Most összevesztünk és nem tudom mit tegyek?De az csak egy kép egy kiírással és már felkapták a vizet anyával együtt. Azt mondták szedjem le a képet de nem szedtem le csupán csak elrejtettem h csak 3ember láthassa azt a képet. De minden hiába ha összevesztem apummal?


Mellesleg büntetésbe vagyok, elvagyok tiltva mindenkitől, de jogosan, de ezért megharagudni mikor az csak egy kép! Nem értem a mai szülőket?


Mit tanácsoltok?Mit tegyek?



#családiviták #haraugdás
2013. febr. 9. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
ezt én se értem..elég hülyeség...
2013. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%
Hát ez tényleg hülyeség.
2013. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Én lány létemre szoktam úgy hívni barátnőmet, hogy "apa". Van is egy képem fent, aminek az a címe, hogy "Édesapámmal" és a barátnőmmel vagyunk rajta. Most akkor a szüleimnek ki kéne tagadniuk? Ekkora marhaságot. Anyukám írt a kép alá annyit, hogy "nagyon megváltozott, dekoratív édesapád van kicsim... :)". Szerintem a szüleid nagyon konzervatívak, és számukra az lenne az ideális, ha a számítógépet kivágnád a francba és TV elé sem ülnél. Menekülj otthonról, amint tudsz.
2013. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a "kifejezés" ebben az esetben sokkal közelebb áll a magyar nyelvben az apafejhez, mint az édesapához.

Próbáld meg ezt elmondani nekik.

2013. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
44%
Ki az aki mindent leszavaz, most komolyan?
2013. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
A leszavazó értelmesebb próbál lenni a kérdező szüleinél. Sikerrel...
2013. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ilyenen kiakadni? Az én időmben még tüzetraktunk az utcán, elvertek minket de semmi kitagadás nem volt.
2013. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felhozhatod neki, hogy egyesek meg nem is a saját nevükön vannak fent a neten. (Ezért én is kaptam a szüleimtől jópár verbális pofont, aztán akkor kaptak észbe, amikor kiderült, hogy valaki után nyomoztak és mivel megvolt a neve, orrba-szájba szívatták.)

Vagy pl. sokan úgy becézik a Péter nevű haverjukat, hogy Jani - és mégsincs ebből patália.


Szerintem el fog múlni a haragjuk, mert minden csoda három napig (se) tart. Ha mégsem, akkor hozz fel érveket.

2013. febr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg pszichológust.

Aki elmagyarázza nekik hogy mi az az igazi probléma.

2013. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt legfőképp a barátok származása zavarta a szülőket. Ha jól értelmezem a c. k kifejezést.
2013. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!