Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az én helyzete...

Ti mit tennétek az én helyzetemben?

Figyelt kérdés
Ma a párommal csunyán osszekaptunk van egy 2 éves kisfiunk aki most éppen betegeskedik megkérdezte a párom hogy mit adjon neki inni sértettségbol nem válaszoltam neki amire o azt mondta a kisfiamnak hogy ilyen anyád van.Ez annyira rosszul esett hogy rogton bogésbe és kiabálásba torkolott az egész mert tudni illik hogy kiskorába én neveltem egyedul és most is inkább én torodom vele o haza érkezik a munkábol és fáradságra hivatkozva nem játszik vele se semmi mindent én csinálok a háztartásban is o nem veszi ki a részit mintha csak azt gondolná hogy én ráérek mert hogy itthon vagyok egész nap és o meg dolgozni jár.Lehordtam mindennek duhombe átvonultam a másik szobába o meg épp furdot akart venni és mivel a kisfiam beteg nem szeretnénk magára hagyni igy a furdés is elmaradt neki nagy duzzogva rákérdezett hogy miért nem maradok a fiam mellett rávágtam hogy oldja meg mert én segitség nélkul oldok meg mindent.Picit buntudatot ébresztett bennem mert azt mondta hogy a fiamnak csinálok rosszat és hogy majd nehogy megbánjam meg hasonlo.De annyira tudott fájni ahogy azt mondta nagy gunyosan hogy ilyen anyád van :(

#bűntudat #megbántás #tétlenség #sértodés #osszekapni #osszeveszni
2013. febr. 9. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Rossz mikor ebbe torkollik a családi élet... Én egyedül neveltem fel a fiamat most 15 éves és most nagyon hiányzik minden perc amit mások hülyeségei miatt nem tölthettem vele teljes értékű szülöként...

Nagyon gyorsan el fog telni a következő 10 év, életed legszebb évtizede lesz a felnevelése és nagyon fog fájni ha túl sokat hagysz ki mások miatt...

2013. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom és tisztában vagyok vele meg azt is tudom hogy nem jol mukodnek a dolgok nem jutunk kozos nevezore a nevelésében sem.Annyira rossz néha rám tor a vágy hogy ulyra csak mi ketten legyunk annyira jo volt néha meg rettegek hogy ha elválaszt bennunket a sors akkor mi lesz a kisfiammal :(
2013. febr. 9. 23:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ezt választottam...

Nem volt könnyű

2013. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tul liheged.Miért nem válaszoltál?megkérdezte mit adjon a gyereknek,te meg robbantál.Szerintem semmi rosszat nem tett azzal a mondattal ilyen anyád.Bele akartál kötni és ez most egy jó alkalom volt.Arra meg vezesd rá segítsen.Ha rossz napod van valamiért azt sose máson töltsd ki.Mondd meg mi nem tetszik ,de ilyen hülyeségből ekkora drámát csinálni
2013. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egész a te hibád és hülyeséged! Sértettségből nem válaszoltál?! Lekéne üllni és megbeszélni a problémákat nem pedig behisztizni...
2013. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért fogadtad vissza? A gyereknek nemjó, ha az ordibálást hallgatja, nem vagytok rá tekintettel.

Egy kicsit hisztisnek tűnsz.

2013. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te vagy a hibás! Két éves gyerek mellett kellene elég időd lenni a háztartásra! Csak nem kell minden idődet a gyerekkel tölteni. Szervezd meg jól a napodat, akkor még magadra is maradna időd.

Felesleges veszekedést szítani!

Anyáink dolgoztak a gyerekek mellett, este pedig vezették a háztartást. Sokszor a férj nem segített, mert két állásban is dolgozott. Igaz, hogy nem neveltek hisztis gyerekeket, és ha nem volt semmi bajuk, hagyták őket sírni is. Mégis kezelhetőbbek, egészségesebb lelkivilágúak lettek,m mint a mai gyerekek.

4 gyerekes anyuka.

A mai anyukák elkényelmesedtek.

2013. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem azokat a szülőket, akik áldozatnak állítják be magukat, és feláldozzák a saját vélt, vagy valós boldogságukat a gyerek miatt...

Én így nőttem fel, a szüleim ezt választották.


17 évesen léptem le otthonról, mert nem bírtam nézni, ahogy apám terrorizálja anyámat, meg engem is, anyu rá 2 hónappal elvált, de én soha többet nem kerültem haza. Diákmunkából tengődtem jobbra-balra, férjhez mentem, teherbe estem, megszületett a lányom, és azt vettem észre 1,5 év után, hogy ugyan azt csinálom, mint az anyám. Elváltam én is. Azóta 1 év alatt 4X költöztünk, elég szűkösen élünk, de még mindig jobb, mint terrorban élni.

A harmadik 40 feletti kapcsolatom után elmentem pszichológushoz, és nagyon durva apakomplexusom van, gyógyszeresen kezelnek bipoláris depresszióval.


Ugye te nem akarsz ilyen életet a kisfiadnak?

2013. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 09:41!


Megkérdezni nem merem, de sejtem, te mikor szexeltél utoljára, és részvétem :/

2013. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ha régen is, de legalább négyszer megtörtént!
2013. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!