Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok barátkozni...

Miért nem tudok barátkozni csajokkal?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 1-2 lány barátom van, a többi fiú. Ha társaságban vagyok, akkor mindig fiúk között, mert a lányokkal nem jövök ki. Hiába megyek vadidegenek közé, amit meglátnak a lányok, érzem rajtuk, hogy máris utálnak. A fiúkkal kijövök, mindenről el tudok velük beszélgetni, de a lányokkal kb addig jutok, hogy hello.

Igen, kicsit kilógok, mert programtervező infósnak tanulok, számítógépen játszok, és intenzíven érdeklődök az autók iránt.

De ettől függetlenül igyekszem a lányokhoz is barátságosan közelíteni, de amikor érzem, hogy furán néznek rám, inkább elmegyek.

Egyébként a kinézetem is átlagos, van rajtam 5-6 kiló felesleg, de arányosan oszlik, jó alakom van, nőiesen öltözködöm, csak az érdeklődési köröm nem kifejezetten csajos.

Miért nem tudok kijönni a lányokkal, csak a fiúkkal?


2009. szept. 5. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Háát,hogy miért,azt nem tudom,de én is hasonlóképpen vagyok,pedig nem vagyok fiús. Egyszerűen egy fiúval könnyebben elbeszélgetek,talán ez azért van,mert ők nem méregetnek hogy "hú ez a felső nem megy a nadrághoz" "hú de gáz a haja" stb. ez a tippem:) nem tudom.. nem szeretem alapból az ilyen körömfestős témákat,ha fiúsabb az érdeklődési köröd,szerintem hasonlítunk:D én is egyébként kicsit ilyen vagyok, Forma1,doboltam stb..:)
2009. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én sem szeretem a körömfestős témákat, sem azt, hogy egy-egy pasi milyen jól néz ki. Szívesebben beszélgetek bármiről, de csajokkal nem tudok, mert ők nem is foglalkoznak velem.

Amúgy én is szoktam Forma-1et nézni, illetve én zongorázom:)

2009. szept. 5. 21:05
 3/7 anonim válasza:
100%
Nincs báttyád véletlen? :) ez szerintem megmagyarázná a dolgot...amugy az a legfontosabb hogy jól érezd magad, hidd el szerintem sok csajszi még irigyel is hogy mennyi pasival jóban vagy :) 25f
2009. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs, egyáltalán nincs semmilyen testvérem. De mégis, miért nem akarnak barátkozni velem, illetve hogy tudnék én valahogy barátkozni?

Mert addig akármit mondtam, csak csúnyán néztek rám.

2009. szept. 5. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószinüleg azérr mert látják rajtad hogy mien jül jössz ki a fiukkal és valószinüleg féltékenyek hogy iylen jól kijössz a fiukkal és ugy érzik hogy csak a fiukkal akarsz fogalakkozni velük nem és ettől te "nyomulós" leszel a szemükben és ezért már a kezdetnél nem is hajlandóak veled beszélni mert irigyek is rád a jó kapcsolataid miatt.


Szerintem:) 15/L

2009. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De vadidegen csajok, akikkel akkor ismerkednék meg? Ennyire lerí rólam, hogy full fiú társaságom van? Ők még akkor a páromat sem látták, pedig ő is ugyanott volt, csak másik házban.

Ennyire ellenszenves nem lehetek:(

2009. szept. 5. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs veled semmi baj. Nem a csajokkal nem jössz ki, hanem tágabb az érdeklődési köröd mint a környezetedbe kerülő lányoknak. Örülj neki, tanulj, teljesítsd ki magad. (Könyv: Danielle Steal: SZÁRNYAK)
2009. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!