Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve h elköltöztünk, és még...

2 éve h elköltöztünk, és még mindig nem találtam hozzám hasonló barátokat. én mindig idösebbekkel szerettem barátkozni, velük jobban kijövök, van valaki nógrád megyéből aki barátkozna velem? A kor mindegy, ha lehet 20-on felül? 18L

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen az a hozzád, hasonló?

Amúgy ismerkedni jó dolog. :)

2011. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jah hát..:)

érettebb emberek társaságát szeretem, akik már nem azzal foglalkoznak h hogyan néznek ki, meg sirnak ha a bunkó pasijuk dobta, szoval akik már nem küszködnek a tiniproblémákkal. nekem mondjuk nem voltak ilyen gondjaim.

egyáltalán nem vagyok haragtartó, néhe kicsit begurulok de ez kb 1percig tart, szeretek sétálni, közbe jókat beszélgetni, ez mondjuk nehézséget jelent ha nem ismerek valakit vagy ismerkedünk, mivel rossz családi körülmények következtében antiszociális lettem és nagyon bátortalan vagyok, de ezen szeretnék változtatni, pl ugy h barátokat keresek:D

most igy ennyi jutott eszembe. ja meg eléggé ráérek esti tagozatos vagyok és sajnos nincs munkám.

2011. febr. 5. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
keresgess még. én külföldre jöttem egy évre, itt ugye nyelvi nehézségek is vannak, de mégis találtam barátokat. persze fontos a fokozatosság, nem várom el tőlük h annyira fontos legyek nekik, mint a gyerkkori barátaimnak, ne akard megfojtani őket a barátságoddal, először csak haverkodj, ne mássz rájuk, ha úgy érzed terhes nekik, akkor hagyd. nagyon nehéz. én egyébként katolikus vagyok és ilyen közösségeket találtam
2011. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!