Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vesznek a szülők a...

Miért vesznek a szülők a huszonéves gyereküknek ilyen ruhákat?

Figyelt kérdés

Nem értem... csak látják hogyan öltözik más fiatal srác, és hogy ezek a cuccok az apjának, nagyapjának valók, nem egy huszonévesnek. És szerencsétlennek kötelező felvenni különben nagyon megsértődnek.


Még képet is alig talál a google, annyira ritka béna darabok, ilyesmik, vagy még rosszabbak: [link]

[link]

[link]

A lényeg hogy szegény srác mindig ilyen ócska régi cuccokban jár, ezen az sem segít hogy amúgy sem egy jóképű gyerek. És legalább a divatosabb ruhák dobhatnának rajta. De olyat nem kap, és nem a pénz az oka, mert az van bőven.

Igazából érdekel az ilyen szülők mit gondolnak? Vagy szándékosan öltöztetik a gyereküket ilyenekbe, hogy nehogy sikerei is legyenek? Vagy simán a szülők vannak megragadva a múltban és azt hiszik ezek menő cuccok?


2013. febr. 10. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves a gyerek? :)
2013. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

az utolsóval égvilágon semmi baj nincs, az elsőnek is csak a színe/mintája béna

láttam én már dögös pasit ilyenekben, és ő magától hordja :)

2013. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
És annak sem tetszik, aki hordja? Miért lenne kötelező felvennie? Nyissa ki a száját, hogy neki más az ízlése. Vagy menjen el dolgozni, és vegye magának a ruháit.
2013. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Igy van, az utolsó egy divatos darab!

Csak azt tudom mondani, hogy egy 20 éves gyereknek már saját izlésének kellene lennie, és nem azt felvenni amit anyucija "ráad"! Ha nem tetszenek neki a ruhák amiket kap, akkor diák meló és vegyen olyat amilyet szeretne!

Azt sem értem miért nem lehet szépen közölni a szűlőkkel, hogy sajnálom papa , mama de ez nem az én stilusom, másfélét szeretnék!

2013. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Az az igazsag, hogy a szulok siman azt gondoljak, hogy ezek meno cuccok : D

Ok nem erzik, hogy ebben max. lejarathatja magat szegeny gyerek, mint mondjuk becsajozna.

El kell mondania a sracnak, hogy neki nem ez az izlese es hogy legkozelebb menjenek egyutt bevasarolni, hogy kivalszthassa maganak azokat amiket o is ugy erez, hogy jol allna.

Nagyon valloszinuleg a szulei nem rosszat akarnak, csak nem ertenek a divathoz egyszeruen.

2013. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Az utolsó tényleg jó. Egy vagány nadrággal igazi divetos darab 25 év felett.


Hogy mit gondolnak az ilyen szülők? Lehet meglepő, de semmit. Vagy max azt, hogy az apjának is jól áll, akkor neki is. A szüleiken nézz végig. Le merem fogadni, hogy igénytelenek!

2013. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
A 2. tényleg szörnyű, az 1. elfogadható, a 3. viszont nagyon jól néz ki szerintem! De talán az jobb lenne, ha az egész gatyája látszódna? Mert szerintem nem. Ha tetszik neki, akkor semmi baj nincs ezzel. Ha meg öltöztetik őt, úgy, hogy meg sem mondja a véleményét, ott gondok vannak.
2013. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a szülők veszik? lehet, hogy tetszik a srácnak. Ha konkrétabban írnál, akkor talán jobban megértenénk, hogy mire is vonatkozik a kérdésed.
2013. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem mindenkinek az a lényeg hála az égnek, hogy mi van rajta! Sajnos az iskolákban is azt lehet tapasztalni, hogy fontosabb az, ki hogyan öltözködik, mint az, hogy okos-e. Ha valaki nem a legújabb darabokat hordja, vagy éppen egy héten felveszi kétszer ugyanazt a nadrágot, akkor már lenézik, holott nem kellene!

A sikert pedig nem egy ruhadarab fogja számára meghozni, hanem mondjuk az esze...

Én simán bevezettetném megint az iskolai egyenruha viselését, hogy végre a tudásukkal akarjanak kitűnni a diákok, ne pedig a ruhájukkal, telefonjukkal, sminkjükkel, stb. Szánalmas világban élünk...

2013. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
amúgy most a tatastyle a menő. rengeteg hasonló cuccba járó tinit látok és ők nem a nyomi-fajták.
2013. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!