Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek egy férfinak gyerek, ha...

Minek egy férfinak gyerek, ha az első gyerekkel/gyerekekkel se törődik?

Figyelt kérdés
Csak kérdés
2013. febr. 11. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert azzal kiszolgáltatottá tudja tenni magának a nőt..
2013. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Úgy gondolom nem a férfi dönti el, hogy megszülessen az a gyermek vagy sem! Mindig a nő dönt!
2013. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfiismerősöm azt mondta (bár ő törődött az elsővel is), hogy ő akkor még nem állt készen az apaságra, a mai fejével mindent másképp csinálna.

Aztán az is lehet, hogy valaki megharagszik az ex asszonyra, igazán őt akarja büntetni, hogy sértettségében kihátrál mellőlük.

Vagy az első gyerek becsúszott, azt nem akarta igazán....


Vagy tényleg a második asszonykát ezzel akarja maga mellett tartani.

2013. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

2: Hát marhára nem, nálunk a volt férjem rágta a fülemet, meg hogy négy gyerek kell neki....

Barátnőméknél is minden gyerek közös döntés volt.

2013. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

2.válaszoló vagyok!

Saját magamból kiindulva, a férjemen látnám, hogy egy nem törődöm alak, vagy rám akar kényszeríteni olyat amilyet én nem szeretnék akkor biztos nem tenném meg!

2013. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Az is hülye aki azért szül, mert valaki nyaggatja.

Gyerek pedig azért kell, hogy a mag le legyen szórva, az utódlás biztosítva.

2013. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam hogy rám lett kényszerítve a gyerek, csak azt, hogy ő kezdte a duruzsolást, hogy neki kell. Szóval nem egy az egyben az én döntésem volt, hanem közös. Na persze nem 4 lett, mert kettő után beláttuk (mind a ketten) hogy ennyi elég.
2013. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

"Az is hülye aki azért szül, mert valaki nyaggatja."


Nem a nyaggatás miatt szültem, épp a volt barátomat azért hagytam el előtte, mert ő nem akart gyereket (egy korábbi kapcsolatából volt már) én pedig tiszteletben tartottam a döntését. Én viszont akartam gyerekeket, családot, csak nem én vetettem fel először hogy itt az idő és nem én állítottam haza apró kötött kis pulóverrel meg zoknival, hogy de jó lenne majd egyszer a babucikánknak ha lesz...

2013. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem h.lye... Én sem "törődök" a fiammal, mert az anyja elvitte az ország másik részébe, egyszerűen 2-3 havonta tudom megoldani a láthatást a munkám és a távolság miatt is. Kiderült, hogy amit küldtem neki évekig oda sem adta, kihajította. Most hogy nagyobb a gyerek kicsit jobb a kapcsolatunk, már nem hisz mindent el az anyjának. Szeretem a fiam, de nincs az a nő akivel még egyszer gyereket vállalnék. Az első házasságom sem azzal indult, hogy válni fogunk, jól megvoltunk. Utána azt hittem normálisan megoldjuk a válást, de szépen kimutatta a foga fehérjét.. Azóta volt barátnőm aki azt mondta nem kell gumi szedi a bogyót, aztán szakított mert nem bíztam benne.. Hát nem is fogok soha egy nőben sem.
2013. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Hiúsági kérdés. Ha van gyereke bizonyított, hogy feláll a szerszám és még hasznláható is kéjre és utódnemzésre.


CSak azok a férfiak fogadnak el elvált nőt gyerekkel pl, akiknek már van gyerekük vagy a szerszám működésével gond van és sejtik hogy nem lehet saját gyerekük.


Amúgy baromira nem kell a férfiaknak gyerek, még a sajátjuk sem.

2013. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!