Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért tart olyan sok...

Manapság miért tart olyan sok nő szeretőt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom azért, mert a férjük nem foglalkozik velük eleget.
2013. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Milyen sok nő? Honnan tudod eddig mennyien tartottak. Mi nemrég beszélgettünk nagymamámmal, hát olyan történeteket mondott, hogy ki-kivel volt a falujában (házasság után) Szerintem régen még rosszabb volt :)
2013. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jó és akkor már szeretőt kell tartani?
2013. febr. 12. 10:58
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
és manapság miért tart annyi férfi szeretőt?
2013. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki normális és gerinces az tudja, mit akar az élettől, az nem rohad egy esélytelen kapcsolatban és játszik brazil szappanoperát a másik háta mögött, hanem kihúzza magát, szembe megmondja a párjának, hogy részéről ennyi volt, és továbbsétál. Aki nem így teszi, nemtől függetlenül, gyáva és sunyi.
2013. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Mindig is sok nő és férfi tartott szeretőt. Ez nem új jelenség. Azon már lehetne vitázni, hogy miért tartanak szeretőt egy olyan világban ahol mindenki maga választja a párját és lehet szakítani, válni ha valami nem működik. Ellentétben a régebbi időkkel.

Ok sok lehet:

- eleve ilyen a természete, nem elég egy férfi

- már nem szereti a párját

- szereti a párját, de önmagát teszi az első helyre

- a párja elhanyagolja

- nyitott kapcsolatban élnek csak ezt nem kötik más orrára

- bosszúból, mert a férfi is csalja

+ manapság sok férfi hagyja itt a családját és megy külföldre dolgozni. Ez sok esetben megöli a kapcsolatot és a nő (és a férfi)inkább szeretőt tart.

2013. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Mert ez a sok női magazinba más nem található csak hogy fogyókúráz, kövesd a divatot, legyen 3-4 pasid egyszerre, ne takarítsd, legyél trendi, ne főzz,szex... nem írom magazin neveket mert reklám lenne,de erről szól az egész. P.csa magazin.
2013. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mihez kepest sok? En ferjnel vagyok 15 eve, es a ferjemet, aki apuka is, semmi penzert sem cserelnem le. Ill. nem is lepnek felre. Nem elünk luxus szinvonalon. Engem eleg helyesnek tartanak, akinek a fejeben, meg a sziveben is van valami... A környezetemben elö szamottevö ismerös/baratnö anyukaknak sincsen ``külsö`` kapcsolata. Az ilyesmi elöbb vagy utobb kiderülne... Azert csak vannak meg tisztesseges es elegedett nök a földön. Szemely szerint nem tartom tisztessegesnek a ferjjel szemben, ha a feleseg szeretöt tart. Es gyava dolog is. De föleg nem oldja meg a hazaspar problemait.
2013. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert sok házasság nem áll szilárd alapon. Nekem, ill. nekünk is vannak problémáink, de eszembe se jutna egy szeretőhöz szaladni ahelyett, hogy megbeszélnénk, mi a baj. Én azt látom az ismerőseim közt, hogy ez csak nagyon kevés kapcsolatban működik. Az első problémák után jön a panaszkodás az ismerősöknek, utána a szerető, majd a válás (vagy a gyerekek miatt együtt maradnak és mindenki jár a saját szeretőjéhez). Mindezt a kommunikáció hiánya miatt. Szerintem ez régen se volt másképp.
2013. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És férfi? Különben azért, mert megváltozott a világ és nem jó irányba. Egyre lazábban veszik az emberek az erkölcsöt (többek közt), egyre messzebb tologatják a határt.
2013. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!