Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben, miért folyton a szeretőt kell elítélni, mikor a férfi az, aki udvarol neki?

Figyelt kérdés

Ha egy nő,egy házas emberrel kezd,akkor folyton mennek

a köpködések,illetve a mocskolódások,hogy belerondított egy családba!

Szerintem ez nevetséges,és iszonyat primitív,és a buta emberek szokása!

Ki is fejteném,hogy miért:


-a nő a legtöbb esetben szingli,tehát ő nem csal meg senkit sem

- ha a férfi nem vele kezd,akkor úgyis kezdeni fog mással

-sokszor a kapcsolatuk úgysem működik,ez csak egy löket,rásegítés a döntéshozatalra


Olvasgattam hasonló kérdéseket,és szörnyű hogy pl ennél a kérdésnél milyen primitív válaszok érkeztek,bár szerencsére normális,modern gondolkodású emberek is írtak,akik persze jól le lettek pontozva: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2013. jan. 22. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/135 anonim ***** válasza:
52%

Azért mert ha valaki szerelmes lesz egy nős emberbe és az viszonozza az érzelmeit, akkor az az illető bizony meg tud ülni a kis p.náján amíg a másik legalább beadja a válópert.

Ekkor a másik is szabad ember lesz, s biztosítva van hogy normális kapcsolatban éljenek.

A szeretői státusz nem jelent normális kapcsolatot, s ha véletlenül úgy végződik a story hogy a férj elhagyja az asszonyt, az három dolog miatt lehetséges:

- tényleg válni akart (na ez a legritkább)

- az asszony jött rá a dologra és kivágta

- anyagilag meg amúgy jobban megéri neki a szeretőnél


Én csak abban az esetben tudok pozitívan állni egy szeretőhöz, amíg az nem az ágyban szeretgeti a pasast.

2013. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/135 anonim ***** válasza:
85%

Legyek primitív és buta ember, de szerintem mindig kettőn áll a vásár. Ha engem a párom megcsal, akkor egyértelmű, hogy első sorban rajta fogom leverni a balhét és őt fogom kirakni, mint macskát sz*rni, mert első sorban ő okozott nekem fájdalmat.

A harmadik személyben viszont lehetne annyi empátia nő társai felé, hogy "nnna, nem okozok fájdalmat egy másik nőnek, mert nekem is baromira rosszul esne és iszonyat megalázó lenne, ha az én kapcsolatomba rondítanának bele". Lehet én vagyok bugyuta, hogy nekem ilyen elveim vannak, de ez van. Azért ennyi után a minimum, hogy azért szívesen a képébe mondanám egy ilyen nőnek, hogy remélem előbb utóbb visszakapja ezt a pofont a sorstól...


Lehet bennem ez csak azért alakult ki így, mert lettem már megcsalva és igen keményen átverve. Tudom mit érez egy szerelmes nő, amikor a képében talál egy ajtót.

Éppen ezért, bennem van annyi gerinc, hogy soha nem okoznék ekkora fájdalmat egy másik ember társamnak, még akkor sem, ha nem ismerem...

2013. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/135 anonim ***** válasza:
73%

Jogos a kerdes! En is valaszoltam arra es persze le is pontoztak...:)

Vannak csapodar ferfiak, ahogy nok is. Ok akkor is felrelepnek, ha tenyleg minden ok otthon.

De akikrol en tudok, mind van vmi gebasz otthon. Legtobbszor a gyerek szuletese korul. Mikor a pasi mar felesleges ugye, kuldetes teljesitve, lelephet. Nem torodnek a ferjeikkel, csak a gyerek, itt is nehany irasbol kitunik. Pontozhattok megint le! :)

2013. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/135 A kérdező kommentje:

Húúúú......


A legjobban még azt szeretem,mikor hibáztatjuk a pasit,hibáztatjuk a szeretőjét.....na de a nő mikor hibáztatja magát,hogy valamit ő is elég szépen elcseszhetett,hogy idáig fajult a dolog? :D hmmmm?


Tehát,ha nekem van egy kutyám,és NEM etetem,rosszul bánok vele,az meg átjárkál a szomszédba,mert az simogatja,és eteti,akkor most ki is a hibás???????


"Hülye hasonlat!"


Persze hogy az!

Mert megállja a helyét!!!!!

2013. jan. 22. 11:22
 5/135 A kérdező kommentje:

"ma 11:18"


Én is válaszoltam,és bizony én is le lettem pontozva....

2013. jan. 22. 11:25
 6/135 anonim ***** válasza:
88%

Én elítélem mindkettőt. A szeretőt addig a pontig persze nem, amíg nem tudja, hogy a másik házas. (Vannak olyan hazugságbajnokok, akik képesek ezt elég sokáig titkolni.)


Az én neveltetésem szerint az is házasságtörést követ el, aki házas emberrel lép kapcsolatra. Tök mindegy, hogy ő maga szingli-e.

2013. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/135 anonim ***** válasza:
78%

Total egyetertek! Egy kapcsolatba ha be tud ferkozni egy harmadik, akkor ott nagy gondok vannak!

Most nem arrol beszelek, mikor egy pucer no felkinalkozik egy pasinak!

Hanem amikor szep lassan kialakul valami kozottuk sima beszelgetesnel. Ott tenyleg gaz van otthon!

Mondom ezt ugy, hogy engem is csaltak mar meg!

2013. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/135 anonim ***** válasza:
92%

2-es válaszoló vagyok. Én úgy gondolom, hogy nem vagyok tökéletes, ahogy a párom sem. Ha valami problémánk van, akkor le lehet ülni és meg lehet beszélni a dolgokat, én nyitott vagyok bármire és építő jellegű kritikát is elfogadok, próbálok változtatni. Ha most ehelyett inkább megy a párom és keres egy másik nőt, akivel majd minden jobb lesz (persze ideig óráig), akkor ezzel szerintem érthető, hogy nem tudok mit kezdeni.

Sőt... azt mondom még azt is elfogadom, hogyha elém áll és elmondja, hogy az érzései elmúltak és szeretné máshol keresni a boldogságot. Nehezen, de beletörődök. Az viszont nem tudom megemészteni és megbocsátani, ha heti 4-szer félrekefél azért, mert velem problémái vannak. Felnőtt emberekről van szó, ha gond van ki kell nyitni a szádat és nem szeretőt keresni, SZERINTEM. De mint említettem én nyilván csak egy buta és primitív ember vagyok, amiért ez a véleményem.

2013. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/135 anonim ***** válasza:
86%
A kutyád nem dönthet úgy, hogy mostantól a szomszédod legyen a gazdája. Akinek viszont nem tetszik a házassága az vagy szólhat érte vagy elválhat. Utána aztán oda megy ahova akar. :)
2013. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/135 anonim ***** válasza:
84%

Én elsősorban a pasit ítélem el ebben a helyzetben. Neki van családja, felelőssége. Ha nem jó a házasság tegyen meg mindent, hogy megoldja, ha nem megy külön lehet válni. Számomra ez a helyes reakció nem egy harmadik bevonása.


Szerető nem lennék, nem azért mert akkor "miattam" megy szét a kapcsolat, hanem egyszerűen azért, mert nem bírom a gerinctelen pasikat. Ha egyszer képes erre, akkor mi a bizonyíték arra, hogy velem nem csinálja meg. Mármint ha szerelmes vagyok. Ha meg csak egy laza kapcsolatra vágyok, akkor nőtlen pasival kezdek.

2013. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!