Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Bátyám...

Ti mit csinálnátok? Bátyám e-maile benne maradt a gépembe. és "szeretőt" keres?

Figyelt kérdés

A bátyám e-mail-e s jelszava benne maradt a gépbe, megnyitottam véletlenül és látom "szerető támogatásért".

Ráklikkelek, dicsérte a mellét, és élőbe szeretné látni,kér telefonszámot+ árlistát meg puszilja a p......-t, de hát a bátyámnak élettársa van és 5éves fia.

Nem szívlelem a sógornőm, de annyi emberiség van bennem hogy ezt nem szeretném, és szívem szerint beszélek a fejével, hogy ez a megcsalásos dolog nem csak hogy nem működik de egy prostival végképp. Ideges vagyok, tudom nem az én dolgom de ez most szíven ütött. A bátyám 28éves jóképű férfi, és a tudattól is rosszul vagyok.

Szegény sógornőm ígyis rohadt féltékeny típus kezdem kapisgálni hogy miért....biztos tudomást szerzett már valamiről vagy nem tudom.


2013. febr. 7. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
mondhatnám, hogy semmi közöd hozzá, meg azt is, hogy beszélj vele, mert nem jó ez így (én mondjuk nem szoktam megnyitni a családtagom levelezését, pedig elmentett jelszavak vannak)
2013. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Ant39 ***** válasza:
45%
"Véletlenül" nem lehet megnyitni.
2013. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, szólnék-e bárkinek. A feleségének biztos nem. A bátyád lehet, hogy úgy reagálna, semmi közöd hozzá.

A lökött olyan dolgokra vágyik, amit a feleségétől nem mer kérni. De nagy marha, ha ilyenekért fizet, és elvonja a gyermekétől azt a pénzt. Majd kiforogja, tartogasd talonban a felfedezésedet!:)

2013. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha a számítógép családi, akkor mindenképp szólnék a tesónak, hogy tartsa karban az e-mailjeit.

Ha rajta kívül csak neked van bejárásod arra a gépre, akkor is mondanék neki annyit, hogy jobb lenne ha söprögetne maga után, mert nem vagy kíváncsi a dolgaira.

2013. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Nehéz ügy.Így is-úgy is benne vagy.Ha szólsz,akkor azért,ha nem,akkor meg azért.
2013. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Lényegében semmi közöm hozzá de mostmár furcsa módon eszembe jutnak dolgok!

Egyszer elment egy pasihoz, hogy visz neki pénzt, mert kért kölcsön blabla, és meglepően soká jött, még a fiát is ott hagyta velem, pedig nem is szokta, mindenhová viszi még a sarokig is ha elmegy, én 80%ban biztos vagyok benne hogy oda ment, ez akkor nekem is szemetszúrt és édesanyánknak is.

Biztos nem szólok a feleségének, de ez kiborító.

Magamban kell őrlődjek.Freemail, kilép, és ha én belépnék a sajátomba akkor akaratom ellenére odalépek.

2013. febr. 7. 10:34
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Azért szólnék neki, hogy nyisson új email fiókot, mert akaratlanul is elolvasol olyan leveleket, amik neked kellemetlenek. Aztán figyeld az arcát, hogy a titka már nem titok! Egyébként pofátlanság, amit a családjával szemben csinál.De ne kavard fel az állóvizet! Majd felzavarodik az magától is.
2013. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
semmiképp sem szeretném hogy a családjával ÉN csináljak bajt közöttük. Bár a drága bátyámmal szivesen elbeszélgetnék, és jól felpofoznám amiért ilyet művel, számomra a hűség az hűség, ha a bátyám vagy ha más pasi csal meg valakit akkor is gáznak tartom, gondolom nem véletlenül kért teló számot és árlistát, nem csak megdicsérni akarta. -.-" :'( mindegy várom a további fejleményeket, és ha úgy van majd szólok NEKI és nem másnak.
2013. febr. 7. 10:48
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Az én bátyám sokkal durvább dolgokat művel...-de semmi közöm nincs az életéhez!-Felnőtt ember,azt tesz amit csak akar.-Nem vagyok az anyja!-De anya is csak max tanácsot adhat....
2013. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, ezek tipikusan azok a dolgok, amik nagyon felkavarják az embert, de ha egy kicsit átgondolod, rá fogsz jönni, hogy jobb ha nem bonyolódsz bele. Ha nem nyitod meg "véletlenül" a levelezését, semmit nem tudnál az egészről.

Így sem tudsz semmit arról, hogy kettőjük szexuális élete milyen, ha bármelyiküknek gondja, vagy hiányérzete van, az mitől van, és hogyan akarják megoldani.

Ha szólsz a testvérednek,- azon kívül, hogy mindkettőtöknek baromi kínos lesz- nem a problémáját oldod meg, csak egy plusz feszültséget teremtesz. A sógornőd orrára biztosan nem kötöd majd, hogy mit láttál. Ezekbe a dolgokba kívülről nem lehet beleavatkozni, vagy ha megpróbálod, a végén te leszel a hibás...

2013. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!