Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Marokkói férfitől született...

Meknes kérdése:

Marokkói férfitől született egy kisfiam. Igaz az, hogy az arab férfiak 6 éves korukban elrabolják a gyereket és onnantól ők nevelik tovább? Sokan ezzel riogatnak.

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 14:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsónak igaza van. Nem most kell aggódnod. Most még kicsi, megvárja míg ,,kezelhető" korba kerül.Nagyon legyél résen és ne tudják hol laktok.
2013. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Akkor résen leszek,de nagyon!Ha a témával kapcsolatosan tudtok még bármit írni,akkor szívesen olvasom.Került már valaki hasonló helyzetbe és hogyan cselekedett?Tényleg menekülnöm kellene olyan helyre ahol nem talál ránk?
2013. febr. 13. 15:40
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Hú nagyon érdekes ez a téma és a kérdés.

Sajnos érdemi választ nem tudok rá adni. Nekem mindig tetszettek az arab pasik,udvarolt nekem egy arab pasi sokat a volt munkahelyemen de én mindig hárítottam hiába tetszett, meg utána volt is egy libanoni srác, akivel együtt voltam, de rövid után szakítottam vele, mert mikor komolyabb dolgokról beszéltünk és elmondtam neki pl terveimet vagy miket szeretnék akkor mindig rávágta mindenre, hogy "igen, ehhez van jogod" "ehhez nincs jogod". Na akkor tanultam meg, hogy arabokkal nem kezdünk!

De érdekes a kérdésed, utána fogok járni.

2013. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Ez a tényleg menekülnöd kell fura kérdés.

Mert vannak az arabok közt is sokfélék. Érző lények akik tiltakoznak saját vallásuk ellen. Fehér ember elöl is menekülni kell ha egy strici vagy valami egyéb barom aki a világ végéig is üldözzne. Egy biztos: ha a pasi szarik a gyermekére akkor légy vele ovatos... Nem egy egészséges jellem. S ilyen emberre em jó ötlet rábizni magad, kiszolgáltatnod magad neki stb. stb.

2013. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Egy biztos bármit is teszel a sors úgy hozta hogy van rá időd. De azért nem árt ha tisztában vagy vele, nem vagy annyira szerencsés mint pl. én hogy különváltunk az 5 éves fiammal a tescoban ő ment az édességosztályra én meg addig megvettem a húst kenyeret stb.

Persze támadhattok hogy felelőtlen voltam de egy biztos: a te helyedben ezt nem mertem volna megtenni...

2013. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
44%

Azt nem értem, hogy 5-6 év után hogy találja meg a pasi a nőt meg a gyereket? Azért az elég sok idő, változik a nő meg a gyerek is. Persze, ha ugyanott lakik a nő akkor nem nehéz, ezért én egy költözést mindenképp megejtenék.

De ha pl. csak 1 éjszakás kalandból születik a gyerek akkor szerintem teljesen esélytelen, hogy az apa rátaláljon.

Vagy csak én vagyok naiv?

A gyerek kinek a nevén van?

2013. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Nyilván kisebb az esélye de ha a gyerekünkről van szó akkor nem az esélyekben gondolkozunk hanem a maximális óvatosságban...
2013. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

A kisfiam nem 1 éjszakás kalandból született,3 évig jártam ezzel a marokkói sráccal.Járt nálunk,tudja hol lakok,szóval simán meg tud találni ha akar.Igaz,hogy 5-6 év alatt változik az ember,de szerintem 6 év után is megismerne ha meglátna az utcán.

Mikor megmondta hogy nem jön vissza,akkor ugye sokan okosak voltak és mondták hogy miért nem kérek gyerektartást stb.Én nem kértem az apukától semmit ésa nevére sem lett írva a gyerek,már csak azért sem mert ő azt mondta hogy nem akar rosszat nekem,ha én békén hagyom akkor ő is engem.Ebből gondolom hogy talán nem fog megjelenni a gyerekért.

2013. febr. 13. 17:51
 29/40 anonim ***** válasza:
A kulcsszó a "talán".
2013. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
szerintem egy költözés megér ennyit
2013. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!