Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arab/Török (félvér) barátom...

Arab/Török (félvér) barátom van, anyuék tiltanak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt van MO-n már egy ideje, angolul beszél egy kicsit. 17 éves, én 15. Iszlám vallású,mindennap imádkozik. Külsőleg még akár magyarnak is kinéz..barna haj,kék szem, fehér bőr. Titokban találkozunk mert anyuék tiltanak tőle. Apu mindig aztmondja, hogy "minden szép meg jó, de ha ő majd menni akar haza, akkor jól gondold meg, hogy mész-e vele". A tenyerén hordoz a srác, végtelenül kedves, úgy néz rám mint valami kincsre. Azt szeretné ha majd később elmennék vele törökországba a családjához. Mit tegyek, te mit tennél? Nagyon szeretem, de anyuék rám ijesztettek azzal amiket mondanak..

2012. júl. 8. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim válasza:
57%
Én sem bízom azokban az alakokban?
2012. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
74%
Anyádéknak igaza van. Addig lépj, amíg nem késő.
2012. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
76%
Bocs de anyukádéknak igaza van, ne legyél hülye. Addig teszik a szépet és a jót, amíg ott vannak, aztán már ha elmész vele, jön a csúnya világ. Ezer és egy ilyen sztorit lehet hallani...
2012. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
77%
Higgyél a szüleidnek, és nézz utána, hogyan bánnak az iszlám vallású férfiak a nőkkel.
2012. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
86%

Te most viccelsz??

Tudod miért tekint rád kincsként? Mert az is vagy. Kincs, érték, amit adni venni lehet... Ha ráadásul vallásos is, akkor szerintem tényleg ne kezdj bele, lehet, hogy a maga módján nem rossz ember, de egy teljes kultúrából való, ahol a nő csak egy tárgy, ami felett rendelkezhet.

A szüleidnek igaza van! És csak addig ilyen kedves veled, míg a te terepeden vagyok, aztán ha hazavitt, akkor azt csinál veled, amit akar, mert ott teljesen elfogadott dolog, ami itt nem.

2012. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
82%
*telejsen más kultúrából
2012. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
49%

Arab vagy török? Döntsd el tán előbb.

És miért félvér? Attól még, hogy szőke, nem biztos, hogy félvér.

Ám, az hogy minden nap imádkozik, azt jelenti, hogy vallásos nevelést kapott. Kérdés, hogy melyik fajtát.

2012. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarlak elkeseríteni, de jobban teszed, ha nem mész vele Törökországba. Itt lehet hogy a "tenyerén hordoz", de az ő otthonában más szokások vannak. PL: nem űlhetsz vele egy asztalhoz, nem ehettek együtt, ki kell szollgálnod, mert a nőket nem tekintik egyenlőnek a férfiak saját magukkal. Hasonlóképpen az arabokhoz, a török nőknek is kendőt kell hordaniuk, és fel kell öltözniük. Szóval, ha kinn akarsz élni jól gondold meg, hogy mit áldozol fel és miért.
2012. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
61%
A muszlim férfiak máshogy állnak a nőkhöz, mint az európaiak. Ez elég sok mindent jelent, de az biztos hogy az a típusú nők iránti tisztelet nincs meg náluk mint Európában.
2012. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
71%

Én a te helyedben hallgatnék a szüleimre. Ez a fiú teljesen más kultúrával rendelkezik és a vallása sem "fér meg" a miénkkel együtt.

Inkább keress egy hozzádvaló fiút. Anyudék csak féltenek és a legjobbat akarják neked

2012. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!