Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit szólnál ha a 15 éves...

Te mit szólnál ha a 15 éves fiad egy idősebb nővel járna?

Figyelt kérdés
Bemutatta, de csak futólag, annyit tudni hogy a nő is iskolába jár, otthon lakik a szüleivel, ránézésre max 18-nak néz ki, de egy ismerősöd közli hogy dolgoztak egy helyen és a nő 28 éves. Tennél valamit vagy hagynád őket?
2013. febr. 12. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
Mutass be a nőnek engem. *-* 15/f
2013. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

15 éves a fiam, és a barátnője 28 éves???

Azt hiszem elbeszélgetnék azzal a nővel, mert ahogy az sem normális ha 15 éves lány egy majdnem 30 éves pasassal lenne, így a 15 éves fiú, majdnem 30 éves nő párosítás sem jó...

2013. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

A 15 éves, még gyerek!

Főleg fiúként az.


Jól elzavarnám a pedó... vénkisasszonyt!

Keressen a korának megfelelő faszit és ne egy gyereken élje ki a perverz vágyait!!

2013. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Egy 15 éves fiúnak még nem kellene csajozni,főleg nem egy idősebb nővel. Az én fiam 17 évesen kezdet udvarolni,egy vele egykorú lánynak. Szerintem valamit tenni kellene.
2013. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%

Ezt bünteti a törvény!

Természetesen beszélj el vele és a kis barátnőjével is.

2013. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

14 év a beleegyezési korhatár, tehát a törvény nem bünteti.

Én amúgy hagynám őket turbékolni, első kapcsolata a srácnak, hadd tanuljon, hadd élvezze ki a csajt. Úgysem lesz hosszú távú. Én egy dologra fókuszálnék: nyomatékosan, hogy nehogy gyereket csináljon a nőnek. Na azt nagyon nem kellene.

2013. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
pont erről szólt a gyanú árnyékában egyik része:DDD egyébként szerintem meglehetősen szerencsés a srác, nem igazán értem mi baja lehetne de mindegy...
2013. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Az utolsóval értek egyet.15éves lázadó kamasz.Ha be veted magad csak elidegenedik tőled!Minél jobban tiltod annál jobban kapaszkodik már csak azért is ne neked legyen igazad.Hagyd.Ez hamar lefog csengeni.Viszont vegyél neki egy talicska gumit.
2013. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez kb. ugyanolyan tényleg, mint a 15 éves lány, 28 éves pasi. Lefordítva kb. olyan lenne, hogy: hagyd a 9.-es lányod, hagy élvezkedjen rajta a férfi, de azért vegyél a pasinak sok gumit, nehogy felcsinálja a lányt. Hiába fiú a valóságban az érintett, ez ugyanúgy beteges egy kicsit. De mit tudnál tenni? Bezárni nem tudod a fiad, max. beszélni tudsz vele erről a végtelenségig, meg talán a nő családját is felkereshetnéd.
2013. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Hjaj, nagy pin@bubus lesz a srác, fater biztos büszke, teheti joggal.
2013. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!