Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit szólnál ha a 15 éves...

Te mit szólnál ha a 15 éves fiad egy idősebb nővel járna?

Figyelt kérdés
Bemutatta, de csak futólag, annyit tudni hogy a nő is iskolába jár, otthon lakik a szüleivel, ránézésre max 18-nak néz ki, de egy ismerősöd közli hogy dolgoztak egy helyen és a nő 28 éves. Tennél valamit vagy hagynád őket?
2013. febr. 12. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Férjem mesélte, hogy ő 16 évesen egy 30 körüli nővel feküdt le párszor (először volt életében nővel). Nem jártak sokáig, csak túl esett rajta egy tapasztalt nővel. Nem hiszem, hogy egy ilyen fiatal fiú beleszeretne egy idősebb nőbe. Szerintem őt is csak a kíváncsiság hajtja. Baja nem lesz belőle. Tiltani hülyeség.
2013. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azt mondja a fiú hogy komoly kapcsolat, szerelmesek és már fél éve vannak együtt, és még nem feküdtek le egymással, szóval nem erről szól.

Ez nagyon fura? Egyáltalán miért ilyen nagy gond a korkülönbség? Mármint ha úgy vesszük az csak egy szám... semmi jelentősége, nem? Mármint ha amúgy megértik egymást és minden rendben van. Egyforma az érdeklődési körük is.

2013. febr. 12. 22:24
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy 15 évesre nem tudnék férfiként nézni. Akkor inkább egy 60 éves :)
2013. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod kérdező, akkor hajrá. Én 21L vagyok, de már most kiröhögnék egy 15 éves taknyost (de még egy 18 évest is), ha kapcsolat céljával közeledne. Nem érdekelne a közös érdeklődés, mert nekem férfi kell, akivel lassan össze lehet költözni és családot alapítani, nem pedig egy éppen általános iskolából szabadult tökcsősz.
2013. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11%
Én meg 20 vagyok és csak most lesz majd 18 a barátom akivel több mint egy éve vagyunk együtt, és marhára nem érdekel hogy ő a fiatalabb. Tudok rá férfiként nézni, jobb vele, mint eddig bárkivel akivel valaha is voltam (igaz nem voltak hosszú életűek azok se), azonkívül a szülei is bírnak engem, a barátai is, meg az enyémek is őt. Mondjuk a 28 kicsit tényleg sok:D, de szerintem tiltani felesleges. Egyszer úgyis rájönnek, hogy túl nagy a szakadék kettejük között. Fordított esetben is ez lenne persze, 15 éves lány - 28 éves férfi felállásban. Nem feltétlen baj a korkülönbség, és kivétel erősíti a szabályt, de többnyire nem hosszú életű kapcsolatok az ilyenek.
2013. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes!

Ha egy férfihajtana egy 15 éves gyerekre, akkor "vén kéjenc".

Ha viszont nő a jóval idősebb, akkor csak "tapasztalt" a néni.


Mi ez a kettős mérce??

2013. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor az idősebb felet nem értem, mi a francot lát egy gyerekben? 35 vagyok, de 25 alattiakkal szóba nem állnék (ha 28 lennék, kb. 20 lenne az alsó határ).

Az ismerős biztosan igazat mondott? Honnan tudja pontosan, mennyi idős a nő?


2-vel előttem szóló: azért a 15 és 28 párosítás nagyon nem ugyanaz, mint a 18 és 20, utóbbi meglehetősen gyakori.

2013. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A 18-20 éveses vagyok, az a durva hogy a mi környezetünkben ezt is soknak vélik:/ Szóval én ki vagyok hegyezve az ilyesmire, mármint hogy senkit sem "bántok", akárkivel is van együtt, mivel én is ugyanilyen helyzetben vagyok, hogy sokan lenéznek akik nem ismernek eléggé hogy jaj biztos valami geb.sz van velem amiért 20 évesen nem velem egykorúval vagy idősebbel járok:( Ezért is igyekszem nem furin nézni bármilyen párosításra is, de mondom, hagyd szerintem őket, túl hosszú életű úgysem lesz:) Meg ismerd meg azért a lányt/nőt (nem tudom melyik jobb szó), legalább egy kicsit, hogy azért milyen ember.:)
2013. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!