Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 15 éves fiú egy lány...

Ha egy 15 éves fiú egy lány miatt költözik az ország másik felébe, mit mondjon a szüleinek indokként? Az igazat nem lehet :D

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami hihető és jó is :D
2009. szept. 6. 17:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
A 15 éves fiú hol fog élni? Elintézte az iskolát? Hol fog lakni, mit fog enni és miből? Van ott rokon, segítség, ismerős? Ha igen, akkor azt, hogy hozzáköltözik (tegye is azt), ha nem, akkor felejtse el gyorsan ezt a tervet, a lánnyan meg msn-ezzen, majd találkoznak gyakran... Mást nem tehet.
2009. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kollégiumban lakna.
2009. szept. 6. 17:20
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
magadról beszélsz?
2009. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Ha az én 15 éves fiam állna elő ezzel az ötlettel, nem sokat gondolkodnék... :-P

Egy 15 éves fiúnak a szüleinél van a helye, iskolába kell járnia, semmiféle indokkal nem költözhet el, ha a szülei megfelelően ellátják!


Neked 15 éves korodban a tanuláson járjon az eszed, ne csajok után futkározz!


Amúgy csajok mindenütt vannak, az ország másik felében sem laknak szebbek/jobbak, mint máshol. Nézz körül a te sulidban, ott is számtalan szebbnél szebb csaj van, lehet még normálisabbak is, mint aki miatt most felrúgnád az egész életedet! :]

2009. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
73%
Ez lehetetlen, meg nehogy már 15 évesen álmai szerelmét találta volna meg. Egyértelmű, hogy a szülei nem hinnének neki.
2009. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Már 3 éve azt csináljuk, amit az első válaszoló írt, azért lenne jó, ha idejöhetne...

Légyszi a kérdésre válaszoljatok -_-

Ha fontos a kérdés szempontjából, én a történet lány szereplője vagyok...

2009. szept. 6. 17:33
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán találkoztatok már élőben? Voltatok huzamosabb ideig együtt? Lehet, hogy két hét után kiábrándulnátok egymásból, és akkor szerencsétlen kissrácot átrángattad az ország másik végébe.
2009. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%

inden hétvégén ennyit utazni---> rengeteg idő +pénz


vagy akkor azt nem lehetne, hogy hétvégén nálatok lakna?

2009. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Mindent végiggondoltunk és megbeszéltük, nem én erőltettem.

Igen, találkoztunk már, nem is egyszer.

2009. szept. 6. 17:43
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem TE költözöl el az ország másik felébe, a fiúhoz, ha ENNYIRE odavagy érte?!... 8-o

Te is lakhatsz kollégiumban!

2009. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!