Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyi kárba veszett idő, vagy...

Annyi kárba veszett idő, vagy mégsem? Nem tudom, egy lány, 22, fél ország távolság, és én, 18. és a net..ő volt a közvetítőkapocs. ez a lány, úgy éreztem jóbarátom volt.Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
olyan jó volt minden... majdnem minden nap beszéltünk msn-n. szinte bármiről. elmondhattam neki bármit, és ő is megosztotta velem a dolgait. pasiügyek..bármi. mikor még barátja is volt, akkor sem feledkezet meg rólam. zenéket, képeket küldöttmagáról, külön köszönési rendszert alakítottunk ki- figyelt rám. és én is rá. lassan forrt ilyenné ez a kapcsolat amilyen. több nem lehetett volna, egyrészt a kor, távolság, egyebek függvényében. de nem is ez volt a cél egyikünk részéről sem . folyamatos csalódásokon megy át szegény a mai napig, én sem vagyok az önbizalmamról híres, tartottuk a lelket egymásban. olyan jó volt minden...eltelt közel egy év hogy megismertem. aztán egyik napról a másikra elhidegült. szinte eldobott magától, mintha nem is lennék ott, mintha csak egy kis nyűg lennék. akkor lett nemrég egy új barátja. akkor azt a választ kaptam "hogy most más fontos az életemben". a miértekre nem kaptam semmi választ. nem értem előtte is volt hogy volt pasija, mégsem csinálta ezt velem...azóta vége lett a kapcsolatának, de a viszonyunk mégsem ért vissza a régi kerékvágásba. beszéltün kpárszor, de alig. nem hiszem el hogy egy év csak így nem jelentene semmit...miért kellett szinte mellőznie, ilyen hirtelen, és durván, így eldobni, és válaszként annyit adni hogy : "ez van" ...most itt tartok..nagyon fusztrál a dolog. dehát előtte szinte napi szinten beszéltünk..és tényleg olyan dolgokat elmondtunk egymásnak...elhiszem szegény helyzetét mert folyamatos csalódások érik, antidepresszáns gyógyszert kell szednie, de én semmi rosszat nem tettem, hogy ezt tegye velem. én mindig arra ügyeltem h. a lehető legjobb legyen a kapcsolatunk. mondtam neki hogy számíthat rám, és akkor azt mondta én is rá, de most..ez egy nagyon rossz helyzet..csak így félredobni valamit..annyiszor átrágtam magam rajta, nem tettem semmi olyat, ő még is így döntött. azóta ha néhány naponta beszélünk, nem érzem azt mint régen néhány szóban beszélünk. nagyon rossz, vele vészeltem át a nehéz időszakokat, nem érdemlem ezt meg:( és most srác léttemre könnyezek hogy írom ezt. mi a baj? csak így szétszakadnak az életben a kapcsolatok? nem hiszem el..
2008. nov. 3. 01:08
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mindenféleképp kérdezd meg tőle, hogy miért viselkedik így veled, miért nem érdekled már őt!

Egy embert nem lehet csak így hirtelen semmibe venni.

Vagy annyira elvakított a szerelem(?), hogy nem láttad, ki is ez az ember valójában? Lehet, hogy félreismerted.

Állítsd konkrét kérdések elé, és meglátod mi lesz, de ne hagyd, hogy elterelje a szót és ennyivel lerázzon, hogy "ez van."

Sok sikert!

2008. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet a mostani barátja féltékeny,ha depressziós akkor mélyponton is lehet,esetleg "soknak "érez,legtisztább ha rákérdezel.Ha tényleg fontos Neked vonulj vissza kicsit,persze nem kell elfelejteni,egy -egy e-mail menjen névnapkor,szülinapkor stb.A barátjának is küldhetsz,így látja nem vagy vetélytárs,4 év bizony nem sok.Gondolj bele,30éves leszel,ő 34.Nekem volt 3 évvel fiatalabb barátom és "komoly kapcsolat volt.

Fontosak az ilyen lelki kapcsolatok,majd erre ő is rájön.

2008. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy látom nem fgyeltetek eléggé oda a mondandómra. newm kapcsolatot akaro kvele kialakítani. illetve nem olyat. csak barátit. és mostmár nincs barátja hogy a féltékenykedésre lenne fogva...szóval ezért is nem tudom
2008. nov. 3. 13:56
 4/4 csiber válasza:
Látogasd meg személyesen, ne szórakozz az msnnel. MSN amugyis személyiség romboló...
2009. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!