Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a párjuknál sokkal...

Akik a párjuknál sokkal (13-20) évvel idősebbek, vagy fiatalabbak, hosszú távon milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Én eddig csak rosszat hallottam azokról a párokról, akik

között nagy a korkülönbség. Tényleg nem érdemes belevágni

közös jövőbe egy sokkal idősebb vagy fiatalabb emberrel.

Tapasztalat ezen a téren?


2013. febr. 12. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan volt osztálytársam, hogy mindig 45-50 éves pasiai vannak, 1-2 évnél nem hosszabb ideig. A csaj 22 éves.


Van olyan osztálytársam is, aki a 35 éves állatorvos párjával jól elvan már 3 éve.


Olyan szomszédom is van, akik között 15 év korkülönbség van, született 3 gyerekük és látszólag szuperül megvannak. A pasas majdnem 60 a nő meg 40. Tanítványa volt.



A párom és köztem pedig csak egy év van, a javára, de egy évfolyamon jártuk a gimit, olyan mintha egyidősök lennénk...



22-L

2013. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

18 év van közöttünk a férjemmel.

12 éve vagyunk együtt,2.éve házasok.Soha nem volt gondunk a korkülönbségből,szeretetben,nyugalomban élünk.

2013. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Elég sok olyan párt ismeretem, ahol a férj 15-20 évvel idősebb volt a feleségénél. Amikor a férfi közeledett a 70-hez, akkor más a családja csak vén sz@rosnak nevezte.
2013. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy amíg a pár még fiatal, addig nincs is gond, de amikor eljön az, hogy az idősebbik fél már belép abba a tényleg idős korba, akkor ütközik ki a kor.
2013. febr. 12. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:

13 év korkülönbség, a nő az idősebb.

Teljesen jól megvannak 3 évtizede s mégcsak nem is házasok.

2013. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én szüleim közt "csak" 12 év van, 30 éve házasok. Egyáltalán nem mondanám kiegyensúlyozottnak a kapcsolatukat, amikor kicsi voltam, anyám állandóan válni akart, de végül nem lett belőle semmi. Apám most 65 éves, egy igazi kisnyugdíjas, már nem igazán érdekli semmi, mindenen csak morog, stb., anyukám viszont még dolgozik, csinos, kénytelen egyedül eljárni otthonról és nagyon rosszul esik neki, hogy apát nem lehet sehova se elvinni, vagy ha mégis, akkor nem táncol vele, mert már fáj szegénynek mindene.


Egy barátnőm pedig, aki 30 éves, kb. 6 éve szerelmes egy most 48 éves férfibe, akinek huszonéves gyerekei és felesége van. Reménytelen kapcsolat, a barátnőm egy kitartott szerető és tényleg elhiszi, hogy "majd, ha..." pl. lediplomázik a kisebb gyereke, akkor elválik. Pedig nem fog. Ez a kapcsolat persze nem csak a korkülönbség miatt problémás, de csak ez a két példa jutott eszembe a környezetemből.


Biztos van olyan is, aki boldog így, de a szüleimen azt látom, hogy ahogy idősödnek, egyre többnek tűnik a köztük lévő korkülönbség.

2013. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem gimiben volt egy tanárnőm, aki folyton azon nyefegett nekünk! az osztálynak!, hogy a férjét rendszerint az apjának nézik O.o

Ki tehet róla? -kérdem én.

2013. febr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18 év korkülömbség van köztünk a párom javára (F), lassan 3 éve vagyunk együtt, soha nem voltam korombeli fiúval ilyen boldog, mint vele! Idén lesz az esküvőnk.
2013. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Közöttünk csak 12 év van. Nem látni rajta a korát,de nem is úgy viselkedik mint egy 36 éves. Nem volt még házas, nincsen gyereke.Én belül azt érzem, érzelmileg, szellemileg egy szinten vagyunk. Nagyon boldogan élünk már lassan két éve. Most nyáron házasodunk össze.

24N

2013. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22 év korkülönbség, 12 év házasság 3 gyerek, boldogság a mai napig, hogy mi lesz ha a férjem 70-et betölti? majd 12 év múlva megírom.
2013. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!