Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élők! Ha romokban hevert a kapcsolatotok, hogy sikerült rendbehozni? Ha van egyáltalán ilyen.

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nagyon figyelni rá. Ha nem megy, akkor kis szünet tényleg csodákat tud tenni.
2010. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is,picit lazítanom kellett..Ha éreztem,hogy valami nem stimmel,feszült lettem..

Ekkor 1 nagy alvás.Felkelek tiszta fejjel,leszaladok hozzá,és megbeszéljük..

Előfordul,hogy hagynom kell magam,hogy a nő irányítsa a gondolatmenetem,de másképp nem lehet..

Makacs lények a nők...Szóval ha valami van,hagyd rájuk.esetleg egy igazad volt bocsi-t benyomsz vagy vmi és rendben van..

Próbálj meg lazítani,és tiszta fejjel gondolkozni.

Figyelj a lány/fiú érzéseire és minden rendbejön.

Ígérem!:)

2010. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a gáz, hogy mindkét félnek ugyanúgy akarni kell, nem csak neked , bár ez nem derül ki, hogy mindketten akarjátok e vagy sem ?!

Szerintem ez pár függő kiknek mi jön be : lehet igen az is, hogy egy darabig időt adtok egymásnak és nem találkoztok, de nekünk ebben a pörgő világban volt ilyen és elhúztunk egy hétre kikapcsoltuk a telefonokat és csak mi ketten voltunk egymásnak !!! Nekünk ez jött be és a mai napig rendszeresen hosszú hétvége , nyaralás mi mindig csakis kettesben, nincs gondunk mit vegyünk a másiknak születésnap , névnap, stb., mi mindig romantikázni megyünk wellness stb.

2010. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm...nekünk voltak kisebb-nagyobb "romjaink":) Mindet felszámoltuk.

Nagyon szeretjük egymást, annál biztosan jobban, hogy szakítsunk. Egyszer volt egy nagyon súlyos gödör amibe belecsúsztunk. Akkor szakítottam a párommal...mikor a dolgait összeszedte és indult el, a nyakába borultam, mert rájöttem, nem tudok nélküle élni egy percig sem...akkor megbeszéltük a dolgokat, elmondtam, hogy mit nehezményezek a kapcsolatunkban és min szeretném ha változtatna...akkor megbeszéltük és azok a dolgok azóta is működnek. Legutóbb mostanában voltunk gödörben, de ez csak bökkenő:) volt...távkapcsolatban élünk jelenleg 3 hete nem láttam még 3 hét mire ismét látni fogom...:( hiányzik nyűgös vagyok, állandóan veszekszem vele, ő meg már türelmetlen...:(

De sikerült megbeszélni a dolgokat, bocsánatot kértem és most minden rendben van (a távolságon kívül...)

Azt hiszem egy kapcsolatban mindent helyre lehet hozni, ameddig tisztelet és bizalom van, na meg persze szeretet. Ha valamelyik hiányzik akkor már nem kapcsolat...és nincs amiért erőltetni.

Remélem nektek is sikerül intézni a dolgokat:)

2010. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy nagy beszélgetés, és utána tiszta lappal indulás. Legyen nagyon sok közös élmányetek, szervezzetek sok programot.
2010. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!