Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél, ha kiderülne...

Te mit tennél, ha kiderülne egy családtagodról, hogy sorozatgyilkos, tömeggyilkos?

Figyelt kérdés
Mit tennél?

2013. febr. 13. 10:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
15%
Viszont még azt hozzátenném, hogy ha pl. egy 90-100 éves déd-vagy üknagyapámról lenne szó 8(sajnos már a nagyszülők sem élnek), hogy sok évtizeddel ezelőtt követett el háborús bűnöket, akkor nem tudom, mit tennék. Gusztustalan, amit manapság művelnek a témában.
2013. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11%
Az én családtagjaimról ilyesmi sosem derülhetne ki, nincs köztük gyilkos hajlamú. Ebben 100 %-ig biztos vagyok.
2013. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Meghalnék a szégyentől és persze azonnal feljelenteném a rendőrségen, majd elutaznék olyan messzire amennyire csak lehet személy azonosságot váltanék és örökre törölném az életemből ezt a rémálmot.
2013. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Ez kérdés? Mennék a rendőrségre a bizonyítékkal. Nem érdekel, hogy a családtagom. Mást igen? Szerintem ilyen helyzetben ez egyáltalán nem számít. Bár lehet csak én vagyok túl hideg...
2013. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

Feladnám azonnal gondolkodás nélkül, családi kötelék vagy szeretet ide vagy oda.

Pont nemrég láttam egy olyan filmet, amiben az idősebb nő rájön, hogy a férje egy keresett sorozatgyilkos, aki fiatal lányokat öl. A férjének nem mondta el, hogy tudja, de még falazott is neki. Fujj, nem is értem az ilyet.

2013. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%
Örülnék, hogy nem lettem az áldozata, és azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2013. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
rettenetes lehet, mikor egy ilyen kiderül, mondjuk, hogy rajtakapod a gyermekedet, hogy megölt 3 prostituáltat és eltemette a kertedben
2013. febr. 13. 21:03
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Elfogadnám őt, hiszen ez a család lényege. Ha neki ez a hobbija hát istenem.
2013. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
44 szaálékos ezek szerint ha a gyereked megölne 3 prostit és a kertedben elásná, akkor azt szó nélkül hagynád és védenéd is? nem hívnád a zsarukat? azután is jót ennél a kertben a 3 hulla felett?
2013. febr. 13. 21:14
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

Aztán ezzel dicsekedne

-Az én fiam bankigazgató, három csodás unokám van

-Az enyém meg hullákat ás el a kertben..

Nagyon-nagyon remélem, hogy nem kerülök ilyen helyzetbe, de rögtön értesíteném a hatóságokat. A szeretet biztos nem szűnne meg, azt az édes kisgyerek látnám akit felneveltem, de akkor sem hagynám, mint ember, hogy ezt csinálja. Az anyaságnak is van egy határa. Ha a gyerekem ölne, gyerekeket molesztálna, nőket erőszakolna meg, vagy a családját, feleségét, gyerekét bántalmazná fellépnék ellene. Utolsó esetben talán nem vonnék be rendőrséget, de mindent elkövetnék, hogy a feleség otthagyja, az unokáim biztonságban legyenek. Ha a nő nem hajlandó akkor közbelépnék, nem hagynám,hogy a gyerekeit bántalmazza.

2013. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!