Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél, ha kiderülne...

Te mit tennél, ha kiderülne egy családtagodról, hogy sorozatgyilkos, tömeggyilkos?

Figyelt kérdés
Mit tennél?

2013. febr. 13. 10:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, NAGYON kevés ember áll közel hozzám. Ebbe a szűk körben van családtag és családon kívüli egyaránt. Ezekért az emberekért én szó szerint a tűzbe mennék. Bármit megtennék, és hacsak ellenem nem fordulnak, bármit megbocsátanék. Előbb küldnék akár milliókat kínhalálba, mint hogy hagyjam, hogy nekik bármi bántódásuk eshessen. Viszont pont azért, mert iszonyatosan nehezen engedek közel magamhoz bárkit is és nagyon, NAGYON nehezen bízok meg másokban, egészen egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ilyen orbitális méretű csontváz essen kik akármelyikük szekrényéből is.
2013. febr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

[link]

Amikor elolvastam ezt a cikket, azonnal ez a kérdés jutott az eszembe. Ezért is raktam be.

2013. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

#19

Az én gyerekem nem olyan hülye hogy a kertben ássa el őket ;)

2013. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
de ha csak ott lehetne elásni?
2013. febr. 17. 20:36
 25/26 anonim ***** válasza:
62%
minimum 80 centire kell elásni. Antsz előirás!
2013. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
73%
ÉN PEDIG BETARTOM AZ ELŐIRÁSOKAT. MÉG SOHA SEM SZEGTEM MEG SZABÁLYT!!!
2013. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!