Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaszerezhető a bizalom?

Visszaszerezhető a bizalom?

Figyelt kérdés

Hatalmasat csalodtam a barátomban. Összevesztünk,és nem tudom hogyan bizhatnék meg benne ujra. Azt mondja szeret,és ha tudok benne bizni akkor van értelme ujra megprobálni.. Helyrehozni a kapcsolatunkat.

De nem tesz semmit,utálom h facebookon kell erről beszélni. Nekem tettek kellenek nem csak üres szavak. Ő azt várja tőlem h csak ugy mondjak rá igent h megprobáljuk,csak akkor tesz is vmit.

Nem igazán tudom mit tegyek.. Szeretem nagyon.


2013. febr. 13. 11:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég lényeges, hogy mit tett... nem ártana tudni mert ha megcsalt pl nem hinném, de ha csak elment meccset nézni a haverokkal miközbe azt mondta, hogy alszik az más tészta...
2013. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó? Tények hiányában nem tudunk tanácsot adni.
2013. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Hazudott nekem,a hátam mögött leszervezett egy találkozot egy másik lánnyal. Utolag mikor számon kértem azt mondta csak baráti találkozó és hogy az a lány tudja hogy én vagyok a barátnője. De semmiféle bizonyitékot nem tudott mutatni erről,kitörölte a beszélgetést...a találkozora is elment...azt mondja nem nem történt semmi csak jó volt egy uj embert megismerni. Akarok neki hinni.


Azt mondja ha adok maguknak még egy esélyt akkor elöttem irja meg a csajnak h jó volt vele beszélgetni meg találkozni,de a barátnőmnek ez nem esett jól,ő nek fontosabb ugyh nem hiszi h fognak még találkozni.

2013. febr. 13. 11:40
 4/28 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne tudni, hogy miről van szó....ha elárulod, talán tudunk segíteni!
2013. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

hát...ha tényleg nem történt semmi akkor szerintem kezdjétek újra...bíznod kell benne, és elhinned, hogy tényleg igazat mond.

mennyi ideje vagytok együtt?

2013. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Szeretem őt és szeretnék hinni meg bizni benne ujra.

De félek attól h ha ujra megprobáljuk tönkre fogom tenni az egészet a bizalmatlanságommal.

2013. febr. 13. 11:42
 7/28 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Mert ha már több éves a kapcsolat, akkor igen, adj neki még egy (1!) esélyt. Mindenki tévedhet egyszer!
2013. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

1,5 éve...

Ő elfejtette azt is h pont akkor találkozik azzal a másikkal amikor a mi 1,5 éves évfordulonk van :( eszébe se jutott h engem hivjon h velem legyen..

2013. febr. 13. 11:45
 9/28 anonim válasza:
96%

lol mióta szokás félévet ünnepelni ?

jóhogy nem naponként ünneplitek

2013. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
És mennyi a "veszélye" annak, hogy megint találkoznak szerinted? mert ha tényleg mondjuk a közeletekben él a másik lány akkor én tuti bizalmatlan lennék a párommal kapcsolatban, hisz akármikor megteheti megint, nem tudsz mellette lenni mindig...de ha mondjuk több 10 vagy 100 km-re van akkor azért kevés az esély h újra találkoznak...legalábbis kevesebb szerintem.
2013. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!