Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyának vagy inkább...

Elmondjam anyának vagy inkább hallgassak róla?

Figyelt kérdés

Anyával nagyon szoros a kapcsolatunk,olyan,mint a 2. legjobb barátnőm.Nemrégen megismertem apa egyik barátját (jogászok és az irodájuk ugyanabban az épületben van és párszor összefutottunk),akiről már itthon hallottam ezt-azt.

Múlt héten találkoztunk az irodaházban és elhívott egy kávéra,csak úgy.Jó volt vele beszélgetni,mert mindenben tájékozott és vicces,udvarias.Ráadásul van benne valami,ami megfogott.Szombaton együtt ebédeltünk és este elmentünk moziba,a tegnap délutánt is vele töltöttem,ma pedig értem jött a sulihoz és együtt ebédeltünk.Tetszik,csak én teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren.Meg anyával mindent megbeszélek és ezt is elszeretném valakinek mondani,akiben tényleg bízok.

Csak félek,hogy kiakadna vagy valami,mert oké,hogy a pasi szinte tökéletes(intelligens,művelt,okos,vicces,jóképű,udvarias,sportos,jól öltözik,stb),de úgy váltogatja a barátnőit,mint más az alsóneműit...Ráadásul idősebb nálam 16 évvel.Nem akarok egy újabb strigula lenni nála és fogalmam sincs,hogy kivel beszéljek erről,mert anyában bízom a legjobban jelenleg.De az ő reakciójától tartok,hogy kiakad,esetleg elmondja apának.

Fogalmam sincs,hogy mit csináljak.



2013. febr. 4. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Naná, hogy kiakadna. De esetleg szolgálna némi jótanáccsal, pont, mert jó barátnők is vagytok! Azt mondom, nyugodtan beszélj vele! A pasas előbb-utóbb megkap, mert elcsábít, mert van neki mivel (felsoroltad szépen...). Nem lenne okos dolog tovább randizni vele, ezt nyilván Te is pontosan tudod...
2013. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
a pasit felejtsd el egy életre, mintha sose ismerted volna. ha félsz anyud reakciójától akkor meg ne mond el. Végülis semmi komoly nem történt köztetek. = probléma megoldva ;)
2013. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy fogós kérdés, viszont szerintem lelked mélyén te is tudod hogyha elmondod anyukádnak, és amit ő mond vagy tesz az jogos, azért mert félt, és amit te is tudsz, hogy csak egy strigula és kész!

Viszont nem akarlak elkeseríteni de te most azt gondolod hogy ezt a fickót éppen te fogod megváltoztatni??

Na lényeg a lényeg, akarsz tőle valamit?? Ha igen próbáld elzárni a szíved jó mélyre, mert ez az alak úgy összetöri hogy az csak na.Amit még én sem szeretnék,de drukkolok.

De bízom benne hogy itt írnak majd valami okosat! A korodat viszont áruld már el??!!

2013. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
hat ez mondjuk attol is fugg, hogy te mennyi idos vagy....
2013. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már te is pontosan tudod hogy anyukád mit fog mondani. Biztos nem örül majd.

A korod tényleg fontos lenne, mert nem mindegy hogy 16 és 32 vagy 25 és 41 évesek vagytok.

2013. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

És ha most nem a 'barátnős oldala',hanem a 'szigorú anya' jön elő?

Tudom,hogy nem kéne találkoznom vele,de nem tudok mit csinálni magammal,megőrülök szinte,amikor vele vagyok.

Nem tervezek semmit,nekem jó ez a helyzet is,ami most van(találkozgatunk,dumálunk,filmezünk,stb),de lehet,hogy jó lenne egy kicsit több is...

18 éves vagyok.

2013. febr. 4. 20:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Te magad sem helyesled a dolgot, ezért gondolod, hogy anyukád sem fogja...

Elég nyomulósnak tűnik a pasi, kb. három nap alatt hat randi... szerintem nem kell ez neked, ha jót akarsz.

2013. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem tudom mennyire eht egy olyan fiu udvarias, aki igy valtogatja a baratnoit. Szerintem amit te udvariassagnak gondolsz, az magyarul a seggnyalas...Talalhatsz egy fiatalabb, rendesebb fiut is
2013. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem látom olyan vészesnek a helyzetet én anyaként pl. lehet, hogy nyugodtabb lennék ha a lányom egy értelmes, érett férfiba szeretne bele. Pláne a mostani fiúcskákat elnézve.


Én 20 évesen egy nálam 10 évvel idősebb férfival voltam, anyukámnak a kedvenc udvarlóm volt. Aztán másfelé vitt minket az élet, de most újra együtt vagyunk, csak már nem tűnik olyan nagynak korkülönbség.


39/N

2013. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerem anyukádat, de én az enyémnek ilyet soha nem mondanék el. Pedig nem egy hű de szigorú, erkölcsös anyuka, de ettől tuti kiakadna. Utána meg csak titkolóznod kéne, ha találkozni akarsz a pasival. Mellesleg szerintem se jó ötlet találkozgatnod vele. Nem vagyok semmi jónak az elrontója, de a kulcs abban van, hogy úgy váltogatja a barátnőit mint az alsóneműit.. Miből gondolod, hogy te a 18 éveddel valami többet tudsz nyújtani neki, ami miatt veled tovább maradna együtt?

19/L

2013. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!