Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetnem ra anyat hogy...

Hogyan vehetnem ra anyat hogy meg engedje? 14/L

Figyelt kérdés

par napja megismerkedtem egy sraccal, es nagyon meg kedveltuk egymast. en 14 eves vagyok o pedig 18. Tudom kicsit nagy a kor kulonbseg, de szerintem annyira nem veszes. Anyukam nem engedi hogy vele legyek a kor kulonbseg miatt. Szerintem attol fel hogy le akar velem fekudni. De meg beszeltuk hogy legalabb amig 17 nem leszek nem fekszunk le. (Mar ha addig egyutt leszunk) anyukam azt mondta hogy beszeljek korombeli fiukkal, de en nemszeretnem hogy eltiltson tole, mert nagyon meg kedveltuk egymast. Hogyan vehetnem ra hogy meg engedje?

Legyszives normalis valaszokat :)



2013. febr. 14. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem fogod tudni rábeszélni, ugyanis anyukád tudja, hogy egy 18 éves fiú nem fog 3 évet várni egy lányra. Tehát vagy úgyis otthagyna téged, ha nem fekszel le vele, vagy téged döntene meg előbb-utóbb kis rábeszélés után. Anyukádnak igaza van, beszélgess korodbeliekkel.
2013. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Anyukádnak sajnos teljesen igaza van. Egy 18 éves fiatalembernek szinte 100%, hogy csak "arra" kellenél. Anyukád jogosan félt.
2013. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
45%
Szia probálj rá hatni valamivel, például utalj az ő gyerekkorára,biztos ő is volt szerelmes stb....
2013. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Így van, 18 évesen senki sem vár még hónapokat sem nagyon egy lányra, nem hogy 3 évet. Te pedig mivel "első nagy szerelem" lenne szinte 100% hogy lefekszel vele, akár mit is mondtál anyukádnak.
2013. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, adj anyukádnak némi időt, hogy szokja a tudatot, hogy felnövőben a lánya... hidd el, ez a szülőnek sem egyszerű váltás...

Különben nem látok benne ördögtől valót, a középiskola IV.-es (18) fiú/ I-s lány (14-15) már "bezzeg az én időmben" is elég átlagos felállásnak számított, ha jól rémlik, velem is fordult elő ilyesmi:)

2013. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy ilyen fiatal szerelmes lány még nagyon naiv és olyan dolgot is megtesz amit egyébként nem biztos ,hogy még akarna.

Anyukádnak igaza van.

2013. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos én is azt tudom mondani, hogy ha anyukád elhatározta, hogy nem engedi meg, hogy 18 éves barátod legyen, akkor még fejen is állhatsz, akkor is "tiltani" fog tőle. Megértem az aggodalmát, DE, nem feltétlenül értek egyet az előttem válaszolókkal abban, hogy minden 18 éves fiú csak meg akar fektetni, és biztosan nem fog rád várni. Nekem 14 évesen volt egy 18 éves barátom, nagyon normális srác volt, én is, és ő is szűz volt még. 2 évet voltunk együtt, pettingeltünk, de a szexxel mindketten vártunk, ugyanis én is, és ő is úgy gondolta, hogy fiatal vagyok még hozzá. Egyáltalán nem erőltette a dolgot, volt olyan időszak amikor én már lefeküdtem volna vele, de ő nem szerette volna, talán azért is, hogy ha kiderül, a szüleim mit fognak szólni, és úgy gondolta nem lenne tisztességes. Végül amikor 16 voltam szakítottunk, és nem feküdtünk le, más fiú volt nekem az első.

Szóval, nem minden 18 éves csak a szexre hajt, akadnak még normális srácok is, csak ki kell fogni, és alaposan megismerni mielőtt belevágsz a kapcsolatba. Valószínűleg a szüleim is látták, hogy az akkori barátom nem ebbe a kategóriába tartozik, és nyugodtan rábízhatnak, mert nincsenek hátsó szándékai. Lehet, hogy anyukád jobban látja a dolgokat és csak óvni szeretne. :)


22/N

2013. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Én a helyedben nem tartanám vele a kapcsolatot. 15/f Ha gondolod beszélgethetünk erről privátban. :)
2013. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem hiszem hogy oka van tiltani tőle. Neked elmagyrázhatja 100000x hogy miért ne feküdj le vele egy hamar, igaza is lenne ebben, de annak hogy randizgassatok semmi akadályát nem látom. Ha pedig időközben meggondolod magad és lefekszel vele, és esetleg ott is hagy, akkor legalább a következő pasinál már könnyeben fel tudod ismerni ha csak arra megy.


Én azt mondom hogy mondd meg anyukádnak, hogy ígyis-úgyis vele fogsz lenni, a kérdés csak az hogy ő ezt elfogadja és támogat, tanácsokat ad, vagy pedig semmit sem mondasz el neki.

2013. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy 18 éves igen, meg akar dugni, és teljességgel kizárt, hogy 3 évet várjon erre! Ideje felnőni a kapcsolathoz és eldönteni, hogy ez neked belefér-e! Szerintem nem! Anyádnak meg, fáj vagy sem, igaza van!
2013. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!