Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vehetném rá anyukámat,...

Hogyan vehetném rá anyukámat, hogy meg engedje, hogy a szobámban alhasson a kutyám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy közepes testalkatú keverék kutyám van, aminek ahoz jó szőre van, hogy kint legyen, de én azt szeretném, hogy legalább a szobámba bejöhessen. Már többször is megkérdeztem anyut, azt mondta hogy nem mert behozza a bogarakat, meg hogy a kutya kintre való, meg hogy büdös és hogy direkt olyan kutyát hoztunk, ami kint tartható. (szerintem nem jó kinti tartásra, mert társasági állat de mindegy.....) Hogyan vehetném rá mégis anyut hogy megengedje? Rá tudom egyáltalán venni, vagy ne is próbálkozzak? Válaszokat előre is köszi.
2012. okt. 14. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki takarít nálatok? Mert ha anyukádra hárul minden házimunka plusz dolgozik és akkor a tetejébe a segítség helyett csak még több gondot csinálnál neki, akkor megértem őt, hogy nem engedi be a kutyát.
2012. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem fogod tudni rávenni
2012. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
48%
Igaza van anyukádnak! a kutya kinti állat, csak azok az elfajzott picsik nem. A lényeg a kutya nálunk is hosszú meleg szőrrel rendelkezik és nem jöhet be, csak mondjuk reggelente az előtérbe, vagy karácsonykor, vagy amikor tüzijáték van. Alényeg szerintem nem te takarítasz. A kutya biztos nem hoz be bogarakat, de kisebb elősködőket éehet.
2012. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Saját szobámat mindig én takarítom, meg ha dolgozik akkor is én takarítok.
2012. okt. 14. 10:47
 5/15 anonim válasza:
38%

Biztos vagy benne, hogy a kutyád veled akar lenni éjszaka?

Biztos, hogy egy kutya mellett aludni egészséges dolog a embernek?

Biztos, hogy ember mellett aludni egészséges dolog egy kutyának?

Mért akarsz egy szobában aludni a kutyáddal?

2012. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Honnan tudod hogy a
2012. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
88%
Honnan tudod hogy a kutya csak a te szobádba menne? Mi van ha a konyhába vagy anyudékhoz? És ha majd vedlik? Kutyaszőrös lesz még a kaja is? Télen nem törli meg a mancsát a lábtörlőn. Ilyenekbe belegondoltál?
2012. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha bent akarjátok tartani, ajánlott kezelni a külső élősködők ellen, és féreghajtót is adni neki. (Amúgy is ajánlott, ha kinti állat akkor is.)

Én sem engedném be a házba, inkább béleld ki jól az ólját. Ráadásul a kutya, pláne ha kinti és nincs szobatisztaságra nevelve, éjjel is szeretne majd wc-re menni, vagy lehet le is pisili (megjelöli) a dolgokat a szobádban.

A kutya nem ember, ő elvan magának kint, nem úgy van, mint te, hogy leülsz és 10 perc után unatkozol. Semmi baja nem lesz kint.

2012. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szerintem meg tudnám oldani amit kell, ha nem, akkor nyilván menne vissza a kertbe, akkor legalább tudnám, hogy nem vagyok alkalmas rá, hogy bent legyen velem. Igazából, én magam se tudom teljesen, hogy miért szeretném, hogy bent lehessen, talán leginkább azért, mert féltem. Féltem a szomszédtól, mert beperelt minket, de nem jött össze neki, és hogy rajta állna bosszút. Féltem attól ami pár éve történt a nyulammal(nem szívesen beszélek erről,leginkább próbálom elfelejteni, de nem megy). Még kicsi, és nem tudja megvédeni magát, még egy yorkitól is megijedt, amikor sétáltunk, vagyis az ugatásától.
2012. okt. 14. 11:59
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm mindenkinek, hogy időt szánt rám, ment a zöld mancs is :)
2012. okt. 14. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!