Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam a családnak vagy...

Megmondjam a családnak vagy még titkolózzak egy darabig?

Figyelt kérdés

A párkapcsolati dolgaimat nem igazán szoktam megosztani a szüleimmel, persze előbb-utóbb (inkább utóbb) mindig elmondtam, hogy éppen ki van, ki volt nekem.

A lényeg, hogy nekem az első nagy szerelmem is külföldi volt, azóta leginkább külföldiekkel jártam. (magyarokkal sose jött össze..) na nem is ez a lényeg, hanem, hogy az előző pasim fekete volt és amikor elmondtam anyukámnak enyhén kiborult, hogy mi lesz ha ezt megtudják az emberek, mit fognak szólni, és hogy később egy normális férfi se fog emiatt szóba állni velem emiatt stb. ja meg amikor koleszban voltam, elmondta apukámnak és eldöntötték hogy haza kell mennem hogy ezt a dolgot megbeszéljük, és addig nem küldenek pénzt amig haza nem megyek, nehogy pestre merjek menni..

Apukám azért ennyire nem volt kiakadva, meg amikor úgy ahogy sikerült beszélgetnem velük, apukám végülis azt mondta, hogy én tudom, meg vigyázzak minden téren és hogy a néger babák igaz aranyosak, de ő nem akarna most itthonra egyet:D , úgyhogy jófej volt.


Ezután az incidens után vége lett ennek a kapcsolatnak, de csak azért mert mint kiderült van egy bnője, akivel régebb óta jár és én amúgyse voltam olyan szerelmes, úh hagytam.


Viszont most már van egy új pasim, aki szintén fekete, ő viszont sokkal komolyabb gondolkozású, törődő, rendes, normális stb.

Vele találkozgatok már jóideje, én még csak sodródok az árral mert szimpatikus, vonz is, de még nem tudom hogy érzek.

De legszívesebben elmondanám otthon ezt, de nem akarnám, hogy bekorlátozzanak, ill. nem tudom hogy most mi lenne a reakciójuk...


23 éves vagyok, egyetemre járok, tudják hogy makacs vagyok, talpraesett és elég önálló.. de most kezdenek rájönni hogy felnőttem..


2013. febr. 16. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Ne mond el, csak felesleges stressznek teszed ki magad. Esetleg apudnak, ha nem mondja el anyudnak. És akkor ő késöbb is tud segíteni anyád puhításában.


Miért nem jött össze magyarokkal? Mi a különbség? Nem trollkodni akarok tényleg érdekel.

2013. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg érdekes...

Pl.nekem egy fekete férfi teste szinte taszító......

Nem vagyunk egyformák.Szerintem anyud is így van ezzel.Na meg annyi rosszat hallani a mediából....

Szerintem se mond még el.Ha komolyra fordul a dolog akkor igen.Apudnál puhatolódzál,mint szólna ha....

2013. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több nő ismerősöm van, aki miután kipróbálta a csokit, csak az kell nekik. Előbb utóbb úgyis megtudják. El kell fogadniuk, nem értem, nem tömeggyilkossal jöttél össze.
2013. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még, hogy hogyan alakul a kapcsolatotok.

Ha valóban komolyra fordul, akkor szóljál.

2013. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!