Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 32 eves nocsabasz pasirol...

Egy 32 eves nocsabasz pasirol vajon tudjak otthon, hogy imadja a noket? Valamint ha ejjel reszegen megy haza, arrol van a szuleinek tudomasa?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

kedves "kiskorú" kérdező


egy 32 éves fiatalember, már nem kiskorú, ebből kifolyólag a szülenek nem tartozik ezkről a tevékenységekről beszámolni, mivel nem fogják a sarokba állitani érted?

2013. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Egy 32 éves férfinak már nem kéne otthon laknia. De egyébként sem tartozik beszámolóval.
2013. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Nőcsábász vagyok és imádnak a nők,amit ki is használok.Na ná!Nem vagyok hülye!Mármint nem a nőket használom ki hanem a kínálkozó lehetőséget...a kérdésre válaszolva az egész család tudja hogy imádom a nőket:D


31/F

2013. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1! Mellefogtal! Reg nem vagyok mar kiskoru!
2013. febr. 17. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Akkor miért kérdezel ilyen hülyeségeket?
2013. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Érthetetlen a kérdésed.

Ismerek én nőcsábász férfiakat, náluk tökéletesebb ritkán létezik :D

Hülye az a szülő, amelyik nem veszi észre.


A részegséget meg hagyjuk már :D Kit érdekel észreveszik-e a szülei? 32 évesen hadd szabadjon már berúgnia :)

2013. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a szüleivel lakik, valószínűleg előfordul, hogy látják, hogy részegen megy haza, meg ha nagyon sok nőügye van, szerintem azt sem tudja mindig eltitkolni. De teljesen mindegy, beszámol-e róluk, vagy tudnak-e róla, 32 éves felnőtt férfit már nem fognak szobafogságra ítélni a szülei.
2013. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

és ha tudnának is róla szerinted mi változna?

majd te megmondod neki nem?

egyébként pedig lányos és gyerekes kérdés

2013. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

32 évesen már nagyon gáz otthon lakni.

Ez már nem az az életkor, amikor anyuka háta mögött a nőket kellene hajtani.

Vagy, ha nőcsábász, akkor lakjon külön.

2013. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!