Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hazamenjek ezek után? Van...

Hazamenjek ezek után? Van értelme?

Figyelt kérdés

3 éve költöztem el a szüleimtől,azóta nem beszélünk.

Nem tetszett nekik az,amilyen döntéseket hoztam és elegem lett.Csak a testvéremmel és a nagyimmal beszélek telefonon (külföldön lakom).Viszont hamarosan lesz a nagyim születésnapja és szerveznek neki egy 'bulit' és a nővérem elhívott.Szeretem a nagymamámat,mert karácsony előtt is meglátogatott,pedig tudom,hogy retteg a repüléstől és szinte naponta beszélünk.

Fogalmam sincs,hogy elmenjek-e...Ott lesz mindenki és elég sok változás történt,mióta nem láttam a családomat.


21L



2013. jan. 28. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj el mindenképpen. Ha meghal, egy életre bánnád. Így nyugodt lesz a lelkiismereted.
2013. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy menj el. Nincs semmi bűnöd, nincs miért szégyenkezned, vagy bújkálnod a családod elől. Majd meglátod, hogyan fogadnak a szüleid, te légy nyitott, örülj, hogy találkozhatsz sok olyan emberrel, akik neked (is) kedvesek. Szerintem nagy könnyes összeborulás lesz a vége, és utólag már semmi jelentősége nem lesz ennek a pár éves "haragszomrád"-nak.:-))
2013. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj el
2013. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha senki más miatt, de a nagyidért menj el! mutasd meg neki, h mennyire szereted, és fontos neked. tölts vele annyi időt, amennyit csak lehet, hiszen az ő élete is véges, ki tudja még meddig lehet veled.


pont ennyi idős voltam, mikor meghalt a nagyim. igaz, kisebb koromban sok időt töltöttem vele, de minden percet bánok, amit elpocsékoltam, és valami hülye indokra hivatkozva nem látogattam meg. :(

2013. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el! Nyilván a családod és te is másképp látsz már dolgokat a múltból. Nem is érdekes ez. Menj el!
2013. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj el.

Én se beszélek anyámékkal,de a család többi tagjával igen,nagyimákhoz járok rendszeresen (2 havonta kb,mert nem lakunk közel).van hogy anyámék is ott vannak,olyankor 3 mondatban megbeszéljük az időjárást és ennyi.

2013. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem haza mentél:)
2013. márc. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!