Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas bűnt követtem el a...

Hatalmas bűnt követtem el a nővérem ellen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a férjével:(


Egy munkahelyen dolgozunk aztán úgy alakult, hogy közösen kellet mennünk Bécsbe egy ilyen szeminárium szerűségre.

Ott is aludtunk és hát megtörtént a dolog.


Mit csináljak? Mondjam el neki?


2013. febr. 17. 22:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%
Vállaljátok a tetteitek következményeit! Ha már testvérnek nulla vagy,legalább embernek maradj meg!
2013. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 hawkbill ***** válasza:
76%
...akkor gondolom a kockacukros ajánlat nem elég jó... :/ ezek a mai k.rvák egyre szemtelenebbek. oké, egy sajtos kifliért mit vállalsz be?
2013. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%

Miért zaklatna? Előtte nem is írtál, csak mikor felnyomtad, hogy zaklat.


ha elmondod, elveszítheted a tesódat...ha meg nem ki fog derülni.

2013. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 QueenRavenna ***** válasza:
84%
22:51, Én voltam a 2. válaszoló, és olyat válaszoltam neki, teljesen jogosan, ami nem tetszett neki, majd töröltette a válaszom. Erre elkezdte írni, hogy dögöljek meg a k*rva anyámmal együtt. Az ordas r*banca...
2013. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%

Tudjátok a férj egy utolsó szemét.. ráadásul pont a felesége tesójával.. Elképesztő! Viszont sajna nem ez az első eset házasságtörésre..


Viszont milyen lelkivilága van annak az embernek, aki a saját testvérével képes ilyet tenni?


Ha megtudja ezt a tesód, azt tuti nehezen fogja feldolgozni. Dupla csalódás! Csalódás a férjben, akivel elképzelte, eltervezte a közös életét, és csalódás egy a szívnek igazán fontos (legalábbis számomra) személybe.. a testvérben.

2013. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
85%

Ja! "Az öld meg magad"? :D

Hát pedig az én buksimban is megfordulna valami hasonló, ha a nővérem férjének a f*szát szopkodnám, majd ugrálnék rajta.

2013. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
60%

Tényleg nagy bűnt követtél el, ahogy a nővéred férje is. Az az egy elhált éjszaka most majd sokkal több keserűséget hoz, mint amennyi jót ott átéltél. Ez lesz a bűnhődés. Az nem kérdés, hogy el kell mondanod, különben hogy tudnál a nővéred szemébe nézni valaha is... Először elküld a halál micsodájára, erre számíthatsz. Talán látni se akar, beszélni se akar veled. De ha tényleg bánod, és szereted, el kell mondanod. A bizalmát talán sose szerzed vissza teljes mértékben (meggyőződésem szerint az egyszeri dolog), de ha sokáig és őszintén tepersz, a megbocsátását kivívhatod, és testvéri viszonyban lehettek újra.


Azoknak, akik csak téged ribiznek, annyit üzenek, hogy egy ilyenhez két fél kell. Ez nem ment fel téged, de a férj legalább olyan bűnös. Te legalább bánod, ez is valami.

2013. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 QueenRavenna ***** válasza:
23:04, pontosan. Látom egyetértünk. :D
2013. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
96%

Mondd el. Legalább megszabadulhat tőletek.

Még jól meg is tépnélek!

2013. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem fogja bevallani. Ez bevallási kényszer. Ide kiírja, jó alaposan leszidatja magát, aztán lecsillapodik a lelkiismerete és a következő családi összejövetelen ugyanúgy ölelgeti, mint eddig.

De szidjátok csak tovább, a kérdező pont ezt akarja, a sok erkölcsrendész pedig boldogan kiszolgálja ezt az igényét.

2013. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!