Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas bűnt követtem el a...

Hatalmas bűnt követtem el a nővérem ellen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a férjével:(


Egy munkahelyen dolgozunk aztán úgy alakult, hogy közösen kellet mennünk Bécsbe egy ilyen szeminárium szerűségre.

Ott is aludtunk és hát megtörtént a dolog.


Mit csináljak? Mondjam el neki?


2013. febr. 17. 22:07
1 2 3 4
 21/33 hawkbill ***** válasza:
78%
hé, hé én nem is szidom! sőt gáláns módon még egy sajtos kiflit is felajánlottam neki! igaz nem ingyen, de az ilyennek az úgysem számít... :D
2013. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
97%

Annyira utólsó dolog ez,amit tettél!Megvetlek érte tiszta szívemből!!!


Tudod ,azt gondolom,hogy te most igazából elégedett vagy!Valószínűleg mindig "fölötted" állt a nővéred mindenben,írigy vagy rá és magadban ezzel kompenzáltad a kis suttyó hugi érzését!

Sem egy ilyen tettel sem másmilyennel sem fogsz fel érni a nővéredhez soha...mert ilyen prosztó senkiházi vagy és ilyen is maradsz!

Elmondani neki...???Hát persze...szeretnél legalább egyszer az életben fölé kerekedni?! Pffffúj!

2013. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
96%
ne ide irogasd, hanem a facebookra :P na, akkor levan a gond, elmondtad neki :D a lelked megkönnyebbül, a család és az összes ismerős tudni fogja, később magyarázkodni sem kell, h miért utált meg az egész családod. :D
2013. febr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Azért egy ilyen dolog nem egy pillanat alatt következik be. Komolyan mondod, hogy egész végig egyikőtöknek se jutott eszébe az, h a testvéredet épp tönkreteszitek? hogy esetleg ezt nem kéne? Édesanyukám, csak arra tudok gondolni, h te most vagy annyira csúnyácska-bénácska, nulla vagy, mint nő, h nem tudsz magadnak felszedni egy független pasit, és a nős pasikon növeled az önbizalmad, vagy arra, hogy a férj nem szereti a nővéredet.


Még jó, hogy mondjátok el a nővérednek! De mindeketten odaállva ám! Mert ha csak az egyikőtök mondja el, akkor az lesz, h jaja, szegény kistetsvéremet elcsábította aza szemét dög. Vagy jaj, az a kis irigy k...elcsábította férjem. mindketten hibásak vagytok.


Azoknak, meg, akik egy ilyen helyzetben képesek azt tanácsolni, h hallgassanak az egészről, kívánom, h velük történjen hasonló szitu, mindenki tudjon az esetről, csak ők nem! Tényleg, milyen jó is az, mikor te azt hiszed, ti vagytok a nagy boldog család, közben meg mindenki rajtad röhög!

2013. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem el kell mondanotok neki. Bár én biztos, hogy addig verném a fejed a betonba, ameddig laposra be nem törik az orrod, a férjem tökein meg használnám a baseball ütőnket. A férj leléphet, de te örökre a család mocska maradsz, akit le kell köpni.
2013. febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elképesztően komplekszusos ember lehetsz, így már maga az élet is büntetés lehet számodra.
2013. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Gusztustalan dolognak tartom amit csináltatok,de figyelmedbe ajánlom Cameron Diaz egy cipőben cimű filmjét ugyanerről szól!!
2013. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
na ezt rohadtul elszurtad...elobb,utobb muszály lesz...
2013. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

El kell mondanod neki és vállald a következményeket.

És ugyanez vonatkozik a "férjre" is.

2013. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha az én hugom csinálná ezt nem tudom melyiket verném meg jobban (valószínűleg egálba lennének) de hogy egyikkel se állék szóba soha többet az tuti.
2013. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!